Jump to content

Evaluare E92 320d


alex 83

Recommended Posts

dai drumu la motor si face ca tractoru din bijuterie de coupe ;(

 

stai calm my friend ... vibratia este extrem de mica .... masina de asemenea este foarte bine antifonata .....

 

eu, la cutie automata, chiar nu simt vibratii in comparatie cu seria 1 .....

 

si ia suta calumea .....

Link to comment
Share on other sites

fane ... ai efficient dynamics ... ca altfel nu vad cum 7% ... sincer ...

 

 

apropo ... stii care e diferenta intre L6 si L4 <_< ... la aqua magic ai vazut :bashwall:

 

cheers :)

 

sincer pe coupe eu as lua benzinar sau un diesel potent ....

Link to comment
Share on other sites

:))....stai sa vezi cu cip :bashwall:...ne dam dupa...asta daca am timp sa vin la intalniri...nu neglija 210 cai:P si 1500 de kg...hai 1600 cu mine si statie tub etc lichid de parbriz motorina =)) <_< Edited by fane320d
Link to comment
Share on other sites

fane oricand ... dar nu uita faptul ca si a mea e in jur de 1600 kg <_< asa ca nu asta e problema ...

 

e diferenta de cuplu .... etc :bashwall: si de cutie , reprize :)

 

dar incercam ... cand esti gata anunta-ma si mergem undeva sa vedem ce poate coupe-ul tau

 

acum ... iti dai seama ca daca ii fac resoftare atunci chiar nu mai ai nici o sansa :unsure:

 

cheers ! lasa-mi pm cand esti pregatit !

Link to comment
Share on other sites

frate unde are a ta 1600 de kg ? <_<....eu am zis 1600 greutatea reala( cu toate care le-am pus pe ea )...nu 1500 de kg cat zic ei din fabrica..

 

 

PS: ma bagatea gandu sa ii fac ceva la evacuare ce ziceti ?

Link to comment
Share on other sites

Se prea poate, eu sincer sa fiu cautam indiferent de culoare, oricum media la e 92 e undeva peste 28 k pana pe la 40, cel putin la ce optiuni cautam eu plus ca acum vad ca are km putini, pe mine ca si la culoare nu m-au interesat km

 

Mda, tot peste 30 e si asta ... La km aia e noua ...

Link to comment
Share on other sites

Unchiul meu a cumparat cu 32.000 acum aprox. 8 luni, masina avea ~50.000 km dar 335i Individual si full option ( Culoarea negru cu figuri in lumini din alea mov si in 4 usi , inclusiv jante BBS )... Mai cauta! Edited by MMarkus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.