Jump to content

calitatea motorinei


georgian

Recommended Posts

conteaza mult calitatea motorinei? daca e de calitate mai buna trege mai bine masina?eu bag eco diesel,voi ce-mi recomandati sa bag in 324d din '86?

324 din '86?

 

 

DE ce nu bagi niste kerosen?

ma mir ca nu ai zis niste carbit....daca tot o dam in d-astea...

Link to comment
Share on other sites

ma mir ca nu ai zis niste carbit....daca tot o dam in d-astea...

Carbit..si chibrit iti dau eu..... <_< :)

 

Tien, tu de care motorina bagi?

 

nu cred ca stie sigur c-am inteles ca o ia de la tiristi. :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

ma mir ca nu ai zis niste carbit....daca tot o dam in d-astea...

Carbit..si chibrit iti dau eu..... <_< :)

da...bun raspuns...ce pot sa-ti zic,ca nu esti in masura sa dai un sfat am observat...crezi ca e greu sa facem misto ...hai sa facem numai mistouri de toti cei care au e30 sa vedem ce-ar iesi...
Link to comment
Share on other sites

ma mir ca nu ai zis niste carbit....daca tot o dam in d-astea...

Carbit..si chibrit iti dau eu..... <_< :)

da...bun raspuns...ce pot sa-ti zic,ca nu esti in masura sa dai un sfat am observat...crezi ca e greu sa facem misto ...hai sa facem numai mistouri de toti cei care au e30 sa vedem ce-ar iesi...

Bun si ce vrei sa iti raspund?

 

 

 

Pentru o masina din 86, TOATE tipurile de motorina de azi sunt superbune......gandeste-te unde era tehnologia de rafinare a petrolului in 86....

 

Din contra , masina s-ar putea sa mearga prost ca ii bagi motorina prea buna pentru ea.....si motorul ala din 86.....

Link to comment
Share on other sites

ma mir ca nu ai zis niste carbit....daca tot o dam in d-astea...

Carbit..si chibrit iti dau eu..... <_< :)

da...bun raspuns...ce pot sa-ti zic,ca nu esti in masura sa dai un sfat am observat...crezi ca e greu sa facem misto ...hai sa facem numai mistouri de toti cei care au e30 sa vedem ce-ar iesi...

Bun si ce vrei sa iti raspund?

 

 

 

Pentru o masina din 86, TOATE tipurile de motorina de azi sunt superbune......gandeste-te unde era tehnologia de rafinare a petrolului in 86....

 

Din contra , masina s-ar putea sa mearga prost ca ii bagi motorina prea buna pentru ea.....si motorul ala din 86..... ms pt raspuns...daca-mi raspundeai asa de la inceput nu o mai lungeam atat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.