Jump to content

vand e36 325i fara acte


brutus

Recommended Posts

cum adica fara acte?

 

 

 

adica nu este inmatriculata ...o vind pentru dezmembrari sau recarosare ,masina a fost inmatriculata pe romania, am cartea de identitate dar este anulata...

 

alte detalii la telefon 0769671723

Link to comment
Share on other sites

de ce a fost anulata?

 

 

probleme cu taxa de poluare ...e o intreaga poveste ...

 

cat vrei pe volan?

 

 

 

inca nu m-am hotarat sa o dezmembrez, o dezmembrez doar in cazul in care vrea cineva motoru si cutia ...

Link to comment
Share on other sites

personal nu am auzit de o masina care sa fi fost inmatriculata in ro si sa i se anuleze actele... :)

Vor mai fi multe cazuri de anulare a inmatriculari din cauza taxei de poluare platite pe jumatate . Intra pe situle de Inmatriculari si Permise si o sa vezi acolo.

Pacat de masina ca arata bine.

Bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

cum adica platite pe jumatate?

din 500 euro platiti doar 250 sau daca am prins vechea taxa si am achitat doar 100 in loc de 500? nu ma prind

Se faceau manevre cu taxa, adica de exemplu in loc de 500 de euro se plate pe jumatate sunt multe cazuri , dar ca sa te documentezi intra pe siteul celor de la inmatricul;ari si perminse si acolo gasesti mai multe detali

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pretul masini este 1000 eur fara negocieri si fara variante,carcotasii sa se batina va rog... cu 500 vind motoru si ce implicate schimbarea acestuia(computer,anexe etc) va rog nu mai puneti intrebari gen o dai cu 600-700-800,

masina este absolut impecabila , singuru defact ar fi k are putina rugina la aripile spate si toba care este putin cam galagioasa in rest nu are defect...

Link to comment
Share on other sites

pretul masini este 1000 eur fara negocieri si fara variante,carcotasii sa se batina va rog... cu 500 vind motoru si ce implicate schimbarea acestuia(computer,anexe etc) va rog nu mai puneti intrebari gen o dai cu 600-700-800,

masina este absolut impecabila , singuru defact ar fi k are putina rugina la aripile spate si toba care este putin cam galagioasa in rest nu are defect...

 

De ce oi fi carcotas ca i-am facut oferta de 800 E nu stiu. :) Imi pare rau ca nu am reusit sa ma "batin" si am lezat acest membru cu intrebari indecente. Probabil omu e prea ocupat sa dea un raspuns cu "nu" la un pm, sau poate ii e greu sa scrie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.