Jump to content

Membru bmwclub implicat ĂŽntr-un accident


alex77xax

Recommended Posts

Am vazut de puţin timp la PROtv un reportaj despre un accident ĂŽn care un E36 cu numere de BG a buşit mai multe maşini pe B-dul Regina Elisabeta din Bucureşti. Martorii spun că circula cu viteză.

 

Din ce am vazut eu pe lunetă pisicuţa avea sticker cu bmwclub !

 

Şoferul era băut şi fără permis !

 

O să caut reportajul şi am să revin cu amănunte ...

 

Edit : Am găsit un link dar nu are şi imagini de la accident.

 

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/bau...cu-politia.html

Edited by alex77xax
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stii ce fuge passatul ala al militiei ? Eram prin oras acum cateva luni si un individ trece pe rosu cu un 206 tunat,politia era fix la coltul intersectiei adica cam la 5 m de semafor,imediat a dat drumul la sirene si a lasat un nor de fum dupa el negru,era un politist plinut care conducea,a bagat morsa picioru-n ea calumea,imediat l-a ajuns pe ala :)
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost a mea, de-aia avea sticker cu bmwclub, am dat-o inainte de craciun... Pana la urma cumparatorul s-a dovedit a fi un dobitoc. I-am spus sa aibe grija cand a luat-o dar omul a zis ca e zmeu... Pacat de masina... 2,5 24V cu chip si evacuare.

post-7471-1263122849_thumb.jpg

Edited by Septaru
Link to comment
Share on other sites

Nu stiam, si nici nu m-a interesat lucrul asta. Daca stiam ca nu are permis, trebuia sa nu ii dau masina ? :)

 

Ăntrebam doar ... nu trebuie sĂŁ ai permis ca sĂŁ-Ăži cumperi o maÂşinĂŁ.

 

Oricum eu zic sĂŁ nu te agiĂži, ĂŽn fond ĂŁla va rĂŁspunde penal pentru faptele sale Âşi nu ar avea cu ce sĂŁ te afecteze.

Link to comment
Share on other sites

Glumeam alex. Apropo, nu reusesc sa dau de proprietarul masinii care am luat-o de la soferul minune. Masina e inscrisa pe firma dar nu raspunde nimeni la telefonul fix si sediul firmei este intr-un apartament unde nu locuieste nimeni. BMW-ul l-am dat la schimb cu o alta masina.(ca sa se inteleaga). Edited by Septaru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.