Jump to content

VAND BMW 320D E46


fastpit

Recommended Posts

Vand BMW 320D model E46 an fabricatie 2004 motor diesel 150 CP cutie 6+1 trepte 128000 kilometrii cu urmatoarele dotari:

- 4 geamuri electrice

- navigatie mica functionala cu harta Europa 2009 inclusiv Romania

- CD changer digital 6 CD pana la 4 Gb

- scaune fata incalzite

- trapa electrica

- senzori parcare spate

- DSC

- jante 18" originale BMW, provin de pe un BMW M3

- jante originale BMW 16" cu cauciucuri de iarna

 

Pret 10000 Euro

Telefon 0729099799

post-20496-1267267984_thumb.jpg

post-20496-1267267991_thumb.jpg

post-20496-1267267960_thumb.jpg

post-20496-1267267972_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

7000 ? Atunci pe a ta la cat o evaluezi ? :)

 

 

 

cand am luat-o acu 2 ani am dat pe ea 11000 si acu nu o vand ca nu se merita si nu o sa iti dea nimeni pe ea 10000 pentru ca au aparut modele noi la bani astia ( e90 )

voi cred ca vorbiti din auzite sa-mi aratati si mie un e90 in stare buna la 10 000.

Link to comment
Share on other sites

7000 ? Atunci pe a ta la cat o evaluezi ? :)

 

 

 

cand am luat-o acu 2 ani am dat pe ea 11000 si acu nu o vand ca nu se merita si nu o sa iti dea nimeni pe ea 10000 pentru ca au aparut modele noi la bani astia ( e90 )

voi cred ca vorbiti din auzite sa-mi aratati si mie un e90 in stare buna la 10 000.

 

 

 

http://www.autovit.ro/masini/bmw/318/index...C&offset=45

 

 

 

model E90 , 10,500e , 2005

Edited by LEU
Link to comment
Share on other sites

deci sa inteleg ca vrei 1400 euro pe roti? hmmm...eu cred ca ai innebunit!!! sunt noi la reprezentanta 1234 ron bucata.....deci nu pot sa inteleg cum vrei tu pretul de reprezentanta pe niste roti second.ma rog, mi-ai inchis gura , daca te razgandesti iti ofer 450 pe jante fara anvelope,sau daca imi dai mai multe informatii despre anvelope uzura,firma,dot...iti fac si o oferta pe ele complete insa....nu 1400.bafta la vanzare.
Link to comment
Share on other sites

deci sa inteleg ca vrei 1400 euro pe roti? hmmm...eu cred ca ai innebunit!!! sunt noi la reprezentanta 1234 ron bucata.....deci nu pot sa inteleg cum vrei tu pretul de reprezentanta pe niste roti second.ma rog, mi-ai inchis gura , daca te razgandesti iti ofer 450 pe jante fara anvelope,sau daca imi dai mai multe informatii despre anvelope uzura,firma,dot...iti fac si o oferta pe ele complete insa....nu 1400.bafta la vanzare.

salut

in primul rand nu am spus ca vreau atat pe ele ci ca am dat atat pe ele, daca imi aduc aminte bine am spus sa faci o oferta.

Cauciucurile au rulaj aprox. 10000 km si sunt pe fata 225/40R18 Hankook S1 Evo dot 2009 iar pe spate 255/35R18 Avon ZZ3 dot 2006 eu le-am luat noi amandoua in Ungaria anul trecut in vara.

Doar jantele nu le vand.

Link to comment
Share on other sites

masina arata bine insa cam scumpa...de ce o vinzi? vrei sa iti iei altceva? te intereseaza schimb?

vreau o masina in jur de 250 cai chiar benzina si preferabil quattro

gasisem o mazda 6 MPS in Brasov dar s-a vandut intre timp.

Sunt dispus la ceva schimburi dar trebuie sa fie ori un SUV la care sa mai dau eu diferenta ori o masina sport peste 220 cai.

Link to comment
Share on other sites

masina e evaluata binisor la cum arata ! ... nu sunt de acord sa fie luate ca etalon masinile de samnsari din vitan ... asa pot sa ma duc sa iti iau o epava din germania si sa o repar cu piese de logan la un service de cartier si sa o dau la 10 mii ... chiar sub anunturi pe autovit.ro scrie ca daca e IEFTIN nu e neeaparat si BUN ! eu zic ca 9500 iti iei pe masina ... merita ... cat ceri pe jante+cauciucuri ?se potrivesc pe e60 ?
Link to comment
Share on other sites

deci sa inteleg ca vrei 1400 euro pe roti? hmmm...eu cred ca ai innebunit!!! sunt noi la reprezentanta 1234 ron bucata.....deci nu pot sa inteleg cum vrei tu pretul de reprezentanta pe niste roti second.ma rog, mi-ai inchis gura , daca te razgandesti iti ofer 450 pe jante fara anvelope,sau daca imi dai mai multe informatii despre anvelope uzura,firma,dot...iti fac si o oferta pe ele complete insa....nu 1400.bafta la vanzare.

salut

in primul rand nu am spus ca vreau atat pe ele ci ca am dat atat pe ele, daca imi aduc aminte bine am spus sa faci o oferta.

Cauciucurile au rulaj aprox. 10000 km si sunt pe fata 225/40R18 Hankook S1 Evo dot 2009 iar pe spate 255/35R18 Avon ZZ3 dot 2006 eu le-am luat noi amandoua in Ungaria anul trecut in vara.

Doar jantele nu le vand.

ofer 550 pe roti. fara suparare sau jignire, sau imi mentin oferta cu 450 doar pe jante. anvelopele care le ai sunt branduri lowprice plus ca sunt deja folosite, daca esti de acord cu oferta da un semn 0745697423 sau xristian05.mersi si bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

OK, atunci, pe rationamentul colegului Matei Barbu, imi vand si eu compactul 325 cu 12.000 EUR, daca asta face 10.000. Si un e46 330 D din 2004 cu pilot si navi ar trebui sa fie 14.000-16.000 EUR.

 

HELLO!!!!!!!!!!!

 

ASTEA SUNT PRETURI DIN 2008!

 

Acum , masina asta nu mai valoreaza mai mult de 8.000 EUR!

Link to comment
Share on other sites

Alexxx la noi piata e praf,motiv pentru care nu are rost sa vinzi o masina buna(sau cum avem noi cu mai putin 100 mii km)

automat tot o sa iti dea exemple de tot felul de alte masini cu km mai multi care sunt ieftine,concluzia mai bine stau cu ea si o dau la 150 mii km :)

Link to comment
Share on other sites

Eu ma referi la masini ca lumea, nu la ultimele cazaturi.

Dupa parerea da un 320d din 2002 cat e 6000E?

Tu dc cauti un 320d din 2004 il iei pe cel mai ieftin?\

 

Nu e nevoie sa raspunzi.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

Masinile in ziua de azi nu mai sunt o afacere.Daca iti iei 8000 E pe ea sa-i pupi si pe cant....mai mult de atat nu cred ca ai sa vezi,hai sa fim seriosi sunt masini cu mai multe optiuni ca a ta de vanzare la un pret mai mic....si din poze toate arata bine inclusiv a ta...si in ziua de azi optiunile mai ridica pretul la o masina nu kilometrii...toti accepta test,toti iti spun ca au schimbat nu stiu ce pe la ea si ca masina nu are probleme,merge ceas...si la urma urmei cu ce ma incalzeste pe mine ca ai schimabat uleiul la timp si nu mai stiu eu ce piese....masina e folosita,are 6 ani deja si nu poti fi sigur de nimic,nici macar de kilometri...asa ca mai bine sa aiba mai multe optiuni (avantaj la revanzare),sa fie mai ieftina,daca e sa-ti cada ceva la ea(nu ai de unde sa stii nici la aia de 10000 nici la una de 8000) ai de unde sa cheltui,ramai cu 1500e-2000 in buzunar,piese pentru modelul acesta sunt la greu pe la dezmembrari...

Mai mult te-ar avantaja un schimb +/- diferenta.

Nu sunt "cobitor" sau carcotas, nu am nici un motiv,nu mi-o lua in nume de rau e doar parerea mea....bafta la bizness si sa dea Domnu' sa-ti iei pe ea si 11000.

Link to comment
Share on other sites

deci sa inteleg ca vrei 1400 euro pe roti? hmmm...eu cred ca ai innebunit!!! sunt noi la reprezentanta 1234 ron bucata.....deci nu pot sa inteleg cum vrei tu pretul de reprezentanta pe niste roti second.ma rog, mi-ai inchis gura , daca te razgandesti iti ofer 450 pe jante fara anvelope,sau daca imi dai mai multe informatii despre anvelope uzura,firma,dot...iti fac si o oferta pe ele complete insa....nu 1400.bafta la vanzare.

salut

in primul rand nu am spus ca vreau atat pe ele ci ca am dat atat pe ele, daca imi aduc aminte bine am spus sa faci o oferta.

Cauciucurile au rulaj aprox. 10000 km si sunt pe fata 225/40R18 Hankook S1 Evo dot 2009 iar pe spate 255/35R18 Avon ZZ3 dot 2006 eu le-am luat noi amandoua in Ungaria anul trecut in vara.

Doar jantele nu le vand.

ofer 550 pe roti. fara suparare sau jignire, sau imi mentin oferta cu 450 doar pe jante. anvelopele care le ai sunt branduri lowprice plus ca sunt deja folosite, daca esti de acord cu oferta da un semn 0745697423 sau xristian05.mersi si bafta la vanzare.

deci?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.