Jump to content

Vand pentru 320d nfl


Recommended Posts

Salut,

 

 

am de vanzare urmatoarele:

bascula stanga cu tot cu bucsa: 100 ron

bucsa drepta daca se poate scote de pe bascula(bascula bate): 30ron

bielete antiruliu febi~10k km: 80 ron

capete de bara originale(nu bat)cu bielete directie:150 ron

Ambele bucse au ~10k km si sunt swag sau febi.

 

piesele de mai sus le-am schimabt pentru ca am luat set complet 8 piese si le-am schimabat pe toate. Motivul pentru care am schimabat este bascula dreapta care batea. In plus mai am:

set tampoane motor febi folosite ~10k km pana mi-am dat seama ca nu erau cea ce trebuie pentru masina mea: 70 ron

 

 

ATENTIE: TOATE PIESELE SUNT FOLOSITE!!!

Edited by Acelover
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
stanga fata e bun, ala dreapta e dus in pivoti.

daca ala dreapta STI SIGUR CA E DUS de ce il mai vinzi ? si de ce specifici SET pote se gaseste unu care nu se pricepe iti cumpara tot setul si peste 1 saptamana auzi ca a murit ca prostul din cauza pivotului sarit de la bascula fata DREAPTA ..cumparat de la tine pe 30 lei :)

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Alo, mai voi chiar nu sunteti atenti. Omul a scris ca piesele de mai sus sunt date jos pentru ca le-a schimbat cu altele care erau SET de 8 piese, cea cu 30 ron e doar bucsa de la bascula stanga. DĂŁĂŁ...

 

bascula stanga cu tot cu bucsa: 100 ron

bucsa drepta daca se poate scote de pe bascula(bascula bate): 30ron

 

 

piesele de mai sus le-am schimabt pentru ca am luat set complet 8 piese si le-am schimabat pe toate. Motivul pentru care am schimabat este bascula dreapta care batea. In plus mai am:

 

 

ATENTIE: TOATE PIESELE SUNT FOLOSITE!!!

Link to comment
Share on other sites

la bascula dreapta am specificat ca e dus pivotul....nu bascula e de vanzare ci bucda din capat care e buna....asta se vinde...(daca stie sa o dea jos)

 

bascula stanga e buna si bascula si bucsa.

 

si imi dau semaa ce insemna sa-si sara un pivot...tocamai de aceea am scris mare:

 

PIESELE SUNT FOLOSITE!!!

 

bascula drepta daca va fi sa o ia careva pentru bucsa nu o va putea monta cu totul pentru simplu motiv ca ciocanul a intalnit pivotul respectiv(defect) si l-a rupt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Alo, mai voi chiar nu sunteti atenti. Omul a scris ca piesele de mai sus sunt date jos pentru ca le-a schimbat cu altele care erau SET de 8 piese, cea cu 30 ron e doar bucsa de la bascula stanga. DĂŁĂŁ...

 

bascula stanga cu tot cu bucsa: 100 ron

bucsa drepta daca se poate scote de pe bascula(bascula bate): 30ron

 

 

piesele de mai sus le-am schimabt pentru ca am luat set complet 8 piese si le-am schimabat pe toate. Motivul pentru care am schimabat este bascula dreapta care batea. In plus mai am:

 

 

ATENTIE: TOATE PIESELE SUNT FOLOSITE!!!

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.