Jump to content

vand E28


DRooPY

Recommended Posts

BMW E28 1990 cmc 125 cp, cutie 5+1, servo-directie, servo-frana, inchidere centralizata, geamuri electrice, trapa electrica, volan reglabil , amortizoare Kony, evacuare Sebring, jante Alpina , interior impecabil , pesroana fizica, ITP 2007, certificat autenticitate, asigurare.. masina este impecabila pretzule este de 2100E 0723343661- robert

post-1031-1155290498_thumb.jpg

post-1031-1155290836_thumb.jpg

post-1031-1155290865_thumb.jpg

Edited by DRooPY
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Si totusi care sunt motivele vanzarii ? Daca masina merge asa cum zici nu merita sa o vinzi . Mai bine astepti sa se strice ceva la ea si o dai cu un defect ascuns . Sau are deja defecte ascunse ?

 

ps : 500 E am acum , daca mai asptepti vreo 6 luni , o iau eu . Dar e problematic sa cumpar o masina asa veche , chiar daca m-as simti extraordinar la volanul ei . Ce naiba faci cu piesele de schimb ? Iar cu elementele de caroserie ?

 

pps : imi place mai mult E12 decat E28 . Si E28 imi place mai mult decat E34 . i'm old school :blink:

Link to comment
Share on other sites

defecte ascune..! pai ar trebui inlocuit burduful de la admisie ( 500 de mii) , gumele pe spate.. si pivotu pe dreapta fata ( 1,3 mil) si cam atat.. nu are probleme la diferentzial la cutie sau mai stiu ce.. maisina trage consuma 10 o dau ca vreua una in 2usi sport bineinteles BMW..
Link to comment
Share on other sites

Reparatiile curente cand au fost realizate ultima data ? Distributia [ dak e pe curea ] ? Geometria ? Masina a fost atinsa/lovita vreodata ? Cat de grav ? Vopseaua e originala ? Cand a fost vopsita ultima oara ? Actele ? Motorul e original ? Motorul necesita reparatii ?

 

Te grabesti sa o dai ? Eu ma grabesc sa strang bani :blink: La o prima vedere masina arata bine :)

Edited by SiloS
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina . Imi place ! Daca o lasi la 500 E o iau eu :blink: .

113630[/snapback]

daca vrei neaparat masina de 500 de euro am eu la vanzare........

 

P.S...cred ca sty ca un e28 neinmatriculat si fara acte e peste 500 de euro

 

P.P.S....ai pozele mai jos....daca te intere mai multe detalii poti sa-mi dai P.M

post-1135-1155399446_thumb.jpg

post-1135-1155399516_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Reparatiile curente cand au fost realizate ultima data ? Distributia [ dak e pe curea ] ? Geometria ? Masina a fost atinsa/lovita vreodata ? Cat de grav ? Vopseaua e originala ? Cand a fost vopsita ultima oara ? Actele ? Motorul e original ? Motorul necesita reparatii ?

 

Te grabesti sa o dai ? Eu ma grabesc sa strang bani :blink: La o prima vedere masina arata bine :)

113678[/snapback]

 

 

Distribuitia a fost schimbata in martie ( rola, curea) geometria este Ok , masina a fost revopsita standox acum 3 ani actele sunt in regula certificat autentitcitate persoan fizica motorul este original de 125 cp, compresia ok, la motor in afara de burduful ar trebuie schimbati simeringi ( 12 la nr 600 de mi costa treaba) .. eu o dau ca vreau ceva sport... trebuia sa scriu in anunt eventual variante masini sport .. nu bate nu troncane nu nimic tabla e in stare excelenta .. amortiozare Ok, cutie grup nu troscane nu bocane.. masian e Ok tehnic optic si pe acte... :) mai mutl de atat nu stiu ce as putea sa zic te astept sa vii sa o inspectezi mai atent ..

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt din Buzau . Daca ma mai storc de niste bani fara sa vand Dacia [ este intr-o stare prea buna ca sa o vand :blink: ] as cumpara eu masina . Nu te baza pe mine ca nu sunt sigur , o sa iti dau raspunsul final zilele urmatoare .

 

Oricum , succes la vanzare ! Masina arata bine , daca merge bine face toti banii !

 

sierra1771 , Lada este diferit de BMW . Ori Bmw ori raman cu Dacia inca un an , un an si ceva pana imi iau masina din semnatura .

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt din Buzau . Daca ma mai storc de niste bani fara sa vand Dacia [ este intr-o stare prea buna ca sa o vand :) ] as cumpara eu masina . Nu te baza pe mine ca nu sunt sigur , o sa iti dau raspunsul final zilele urmatoare .

 

Oricum , succes la vanzare ! Masina arata bine , daca merge bine face toti banii !

 

sierra1771 , Lada este diferit de BMW . Ori Bmw ori raman cu Dacia inca un an , un an si ceva pana imi iau masina din semnatura .

113691[/snapback]

 

 

styam ca e diferita....dar am gasit o solutie pentru tine...daca tu vrei sa-i dai omului 500 de euro pe masina..... :) ....ti-am aratat cam ce masini se gasesc la 500 de euro....

P.S : Sper ca ai prins ideea...... :blink:

Link to comment
Share on other sites

styam ca e diferita....dar am gasit o solutie pentru tine...daca tu vrei sa-i dai omului 500 de euro pe masina..... :) ....ti-am aratat cam ce masini se gasesc la 500 de euro....

P.S : Sper ca ai prins ideea...... :blink:

113716[/snapback]

 

 

:0) lol astept oferte

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.