Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Da, daca as tine-o un an, poate nici atat, tot as cheltui foarte mult cu ea, si n-as avea nici cui sa o vand.

 

Ar fi o varianta interesanta insa sa o radiez, sa iau taxa de inmatriculare inapoi si sa o vand in Germania. 3300cc Euro 3, cred ca a platit vreo 5k lejer taxa de inmatriculare, ca vad ca are numere de tol din 2008.

Link to comment
Share on other sites

 

schimb cu un 325ci ai face? cu diferenta din partea mea..

 

Depinde. Care e masina ta.

 

Chiar azi am resoftat-o, +50 de cai. Era ce era inainte, dar acum chiar e exploziva masina, imi place tare mult. Aveam probleme dubioase cu motorul si mi s-a tot sugerat din mai multe parti sa schimb softul de USA cu unul Euro, si daca tot am fost sa imi faca flash la ECU, am zis sa mi-o si cipeze ca tot banii aia i-am platit.

Link to comment
Share on other sites

o stiu masina, a fost user-ului Batory si cat a fost la el a avut parte de cel mai bun tratament, insa dupa ce a dat-o noul propietar nu a prea avut grija de ea, am mai mers cu ea dupa si eram cam varza din toate punctele de vedere, pretul oricum e exagerat...
Link to comment
Share on other sites

o stiu masina, a fost user-ului Batory si cat a fost la el a avut parte de cel mai bun tratament, insa dupa ce a dat-o noul propietar nu a prea avut grija de ea, am mai mers cu ea dupa si eram cam varza din toate punctele de vedere, pretul oricum e exagerat...

 

daca te referi la masina din linkul meu, am postat linkul respectiv pt descrierea facuta de vanzator..adica asta:

"Bmw ieprosabil functioneaza perfect nu bate nu troncane accept orice test, km reali, Se impune, impresioneaza si atrage multe priviri.Bara fata spate de m,jante Al de m3,eleron de m,suspensii sport eibach,toba sport Borla.foii omologate lummar,nari negre mat,xenon,angel ayes,ceasuri bord al,insert carbon,cotiere,lumini interor xenon,clima,trapa cd player original...etc,etc..."

in special partea cu se impune, impresioneaza si atrage multe priviri.

Link to comment
Share on other sites

da sunt tiganii modificarile, dar partea buna e ca ii da farurile si evacuarea oem

 

si eu cand am luat primul bmw era tiganit , toba de dacie si stopuri de caracatita , o bara de fibra care zbura la primul sut ,insa masina era buna si in stare tehnica multumitoare .

Link to comment
Share on other sites

referitor la 328ci..pot sa-ti zic ca sunt din barlad ,dar nu am vazut niciodata masina pe strazi.. si as fi recunoscut-o ..sigur mi-ar fi atras atentia tentativele alea de faruri:)) Edited by coleman
Link to comment
Share on other sites

 

da

 

pai asta eram curios, daca stie cineva ceva de masina...ca ea mai poate fi salvata daca starea tehnica e ok.

 

interiorul am inteles ca e retapitat.

 

eu cred ca interiorul e stock

 

eu zic ca la banii aia se poate salva masina..cu tot cu interior stock, retapitat etc..pare destul de ingrijita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.