Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

SALUT

 

VA ROG SA MA AJUTATI CU PARERI DESPRE ACEASTA MASINA SUNT FOARTE INTERESAT DE EA.

 

MULTUMESC....

 

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C31917341.html

Masina arata bine si este destul de dotata. Fa-i o verificare dupa seria de caroserie la cea mai apropiata reprezentanta daca chiar vrei s-o cumperi.

Edited by cataxxl
Link to comment
Share on other sites

Da. O zis ca nu face afaceri sambata.. Eventual sa ii dau banii dupa asfintit.

evanghelist , am si eu unu de asta pe strada , vezi ca nu are nici o problema in a tranzactiona duminica :))) Daca il intrebi e prima zi din saptamana si tu nu stii nimic , toata lumea e in eroare , dzeu lui e cel mai tare , dogma maxima . Totul e sa nu intri in polemici de religie cu el ,iei masina si fugi :ninja:

Edited by Myx
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

evanghelist , am si eu unu de asta pe strada , vezi ca nu are nici o problema in a tranzactiona duminica :))) Daca il intrebi e prima zi din saptamana si tu nu stii nimic , toata lumea e in eroare , dzeu lui e cel mai tare , dogma maxima . Totul e sa nu intri in polemici de religie cu el ,iei masina si fugi :ninja:

Posibil. O sa merg maine sa o vad si luni sa ii fac un test. Astia de la BMW (Tg Mures/Sibiu) nu fac diagnoza sambata. Or zis ca au doar un mecanic pentru situati mai grave si nu pot sa fac diagnoza.

Link to comment
Share on other sites

Cunosc masina . Omul este adventist .

Merita? Stii ceva despre ea?:) Orice informatie ar fi binevenita:D

 

Asta o fost la Cluj acum o saptamana cu o mie mai ieftina. Mai am un e90LCI negru. Si nu as mai vrea una neagra. Oricum cu 2 N47 in casa... O sa stau stresat:P

Link to comment
Share on other sites

Merita? Stii ceva despre ea?:) Orice informatie ar fi binevenita:D

 

 

Asta o fost la Cluj acum o saptamana cu o mie mai ieftina. Mai am un e90LCI negru. Si nu as mai vrea una neagra. Oricum cu 2 N47 in casa... O sa stau stresat:P

 

Masina am vazut-o de vreo 10 zile maxim in oras . Masina este adusa din germania iar dupa locul unde sta parcata banuiesc ca este a lui Marius . Tipul se ocupa cu haine , are ceva magazin . Nu e bijnitar de masini , ba chiar e cunoscut ca un om serios , familist si adventist . Are doar masini noi iar inainte de bmw ul asta a tinut un an un audi a6 , mai are un caravelle si un sprinter nou .

 

Asta in caz ca il cheama Marius pe tip .

Edited by AAC
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.