Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

http://www.autovit.ro/bmw-316-C30024406.html

 

de ce 13.000 euro?......mi se pare supraevaluat...exagerat!...

 

p.s o are cineva de pe forum?,,,,poate sa ne zica cineva ceva despre ea?

Hahahaah masina cica era la vanzare prin germania cu cca 5.000 E. A fost adusa si era prin Pitesti la 7-8.000 si acum vad ca e 13.000 E. In ritmu asta, peste un an o sa fie mai scumpa ca un F10.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti,

As avea nevoie de ajutor. M-am despartit nu demult de e92-ul 335D si vreau sa trec la un F01 740XD .

Am gasit asta: http://www.autovit.ro/bmw-740-C32438163.html

Am vorbit cu omul, imi lasa si la pret cat sa fie bine, insa din ce am citit pe internet, mardare asta nu e tocmai "al mai de incredere".

 

Cunoaste cineva masina? Vad ca e cu numere de VL dar se vinde in Constanta, deci clar mardare a cumparat masina din valcea si o vinde mai scump (nu ma deranjeaza, asta fac samsarii).

 

Care e sansa sa fie KM reali? Care e sansa sa fie masina in stare buna?

 

Apreciez orice informatie imi puteti da.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere reputatia lui asta, n-as cumpara de la el nici la super oferta. Daca tii neaparat, trebuie verificata seria de sasiu, dar nici asta nu-ti garanteaza ca n-a avut vreun accident serios, dar nedeclarat si reparata printr-o curte.

Nu gasesti la banii astia un dealer bmw care ofera si garantie?

Si offtopic: pe ce criterii ai dat notele fostelor masini, fiabilitate/performante/consum ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Salut ... cam asa zic si eu, cum zici tu. O sa verific oricum seria de sasiu maine (daca o primesc de la el) + evident test bmw reprezentanta.

Dau note in legatura de (exact ce ai zis tu):

a)cat de mult mi-a placut sa o conduc (handling, in special pe serpentine)

b)consum

c)aspect

d)performanta

e)fiabilitate

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere reputatia lui asta, n-as cumpara de la el nici la super oferta. Daca tii neaparat, trebuie verificata seria de sasiu, dar nici asta nu-ti garanteaza ca n-a avut vreun accident serios, dar nedeclarat si reparata printr-o curte.

Nu gasesti la banii astia un dealer bmw care ofera si garantie?

Si offtopic: pe ce criterii ai dat notele fostelor masini, fiabilitate/performante/consum ?

 

 

Nu-i tin partea dar tu crezi ca dealerii au numai masini lovite rasturnate si cu km dati innapoi?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dadogus, vorbesti fara sa ai habar de mardare. Personal, am avut neplacerea sa am de a face cu el, si iti spun ca nu as cumpara in veci o masina din parcul lui. Defapt, daca urmaresti anunturile lui, are masini la preturi atractive si care arata foarte bine in poze, dar sunt pe autovit de luni de zile.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dadogus, vorbesti fara sa ai habar de mardare. Personal, am avut neplacerea sa am de a face cu el, si iti spun ca nu as cumpara in veci o masina din parcul lui. Defapt, daca urmaresti anunturile lui, are masini la preturi atractive si care arata foarte bine in poze, dar sunt pe autovit de luni de zile.

Am observat cu stupoare cum unele masini cumparate din Gl, ajung cu km mai putini si la un pret mai mare cu cel putin 700euro la acest Mardare auto, nu recomand nici dusmanilor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.