Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

:)) tu esti tanarul care a luat masina pe 1 leu si acum vrei s o dai pe 2 lei :)) machedon cumva ?

 

Daca ti arat ultima factura de la bmw ti o ia portofelul razna :))

Da.. Noi, astia carora ne-o ia portofelul razna, dam 1 leu pe masini. Chiar nu te vezi cat esti de penibil ? Dupa ce vezi ca iti iei minusuri ai imediata nevoie sa te justifici..poate poate iesi pe 0 sau cine stie.. Cu + .. Ca multi altii, care au mult prea mult timp liber si mintea odihnita, nu faceti nimic altceva decat sa fiti exact ca lesinatele alea de pe farcebook care cauta like-uri.. Asa si voi.. Poate poate ziceti ceva sa va dea lumea + .. Sa simtiti si voi ca existati..ca, contati . Si nu.. Nu sunt machedon sau alta natie.

Edited by Make21
  • Like 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Make12. Esti un mic ipocrit , te ai dus in germania sa ti iei masina pt ca ai siguranta ca are km reali si pt ca ai siguranta ca a fost intretinuta cu piese originale. Acu ai pretentia sa obtii mai mult pe ea. ! Ai luat masina din bmw ( nu stiu ce oras) . De ce nu ti ai luat o de la parc auto ? Pt ca nu stiai istoricul d aia, si acum te dai virgin p aici ! Cum zicea si akon , toti vrem masini cu istoric la cumparare dar la vanzare vrem sa fim crezuti pe cuvant ! Hai sa incheiem contrarile aici !
  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Make12. Esti un mic ipocrit , te ai dus in germania sa ti iei masina pt ca ai siguranta ca are km reali si pt ca ai siguranta ca a fost intretinuta cu piese originale. Acu ai pretentia sa obtii mai mult pe ea. ! Ai luat masina din bmw ( nu stiu ce oras) . De ce nu ti ai luat o de la parc auto ? Pt ca nu stiai istoricul d aia, si acum te dai virgin p aici ! Cum zicea si akon , toti vrem masini cu istoric la cumparare dar la vanzare vrem sa fim crezuti pe cuvant ! Hai sa incheiem contrarile aici !

 

 

Lavi,eu nu am luat masina din reprezentanta dar are istoricul real .Tu crezi ca toate parcurile auto din Germania sunt patronate de albanezi,arabi ,turci,rusi etc ???? Daca ai fi mers sa cumperi masina in occident ai fi vazut ce inseamna parc auto serios sau ciubucari "negriciosi" la fata

 

 

In una dintre postarile tale spuneai ca,doar masinile care au revizile la reprezentanta sunt ok.Eu am doua revizii care nu sunt facute la reprezentanta.Una facuta de fostul proprietar si una facuta de mine.Ce zici,e ok masina sau e un cazan pe roti ? :D

Edited by Scuba Diver
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Make12. Esti un mic ipocrit , te ai dus in germania sa ti iei masina pt ca ai siguranta ca are km reali si pt ca ai siguranta ca a fost intretinuta cu piese originale. Acu ai pretentia sa obtii mai mult pe ea. ! Ai luat masina din bmw ( nu stiu ce oras) . De ce nu ti ai luat o de la parc auto ? Pt ca nu stiai istoricul d aia, si acum te dai virgin p aici ! Cum zicea si akon , toti vrem masini cu istoric la cumparare dar la vanzare vrem sa fim crezuti pe cuvant ! Hai sa incheiem contrarile aici !

'Prietene'.. Esti tipicul prostului care moare de grija altuia. Unde am scria eu ca am mers in germania sa iau masina? Daca te oboseai sa citesti anuntul meu vedeai ca masina este, in primul rand, adusa din belgia. Si eu sunt al 2-lea proprietar in Romania. Masina a fost ingrijita, km reali si istoric la bmw pana la aprox135.000 km corecte, la intervale foarte ok, nu din 50k in 50k. Apoi avea intrari pt diverse la intervale mai mari. Deci nu are istoric la Bmw pana am luat o eu. 35.000 km nu are istoric la bmw, doar cateva intrari pt diverse maruntisuri. Dar tu esti unul din oamenii aia care cred ca in Ro se gasesc numai gunoaine. Si se gasesc.. Doar ca sunt gunoaie de oameni :)

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lavi,eu nu am luat masina din reprezentanta dar are istoricul real .Tu crezi ca toate parcurile auto din Germania sunt patronate de albanezi,arabi ,turci,rusi etc ???? Daca ai fi mers sa cumperi masina in occident ai fi vazut ce inseamna parc auto serios sau ciubucari "negriciosi" la fata

 

 

In una dintre postarile tale spuneai ca,doar masinile care au revizile la reprezentanta sunt ok.Eu am doua revizii care nu sunt facute la reprezentanta.Una facuta de fostul proprietar si una facuta de mine.Ce zici,e ok masina sau e un cazan pe roti ? :D

Eu zic ca totul tine si un pic de noroc,am luat masina cu reviziile la bmw,care arata si mergea f bine fara erori atasez o poza sa vedeti ce sa intamplat dupa 10khttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160223/428d71dd7ac38c253cb24aec13a00d57.jpg

Lire nu euro:)

 

Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uitat trapa deschisa si inundat interiorul motiv pentru care a fost schimbat ?

 

 

La Opel cu senzori de ploaie mi se inchidea trapa singura daca o uitam deschisa si ploua. Ma gandesc ca la BMW nu ar fi diferit...

Edited by DB77AAA
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.