Jump to content

Cumpar bascula+bieleta directie cu cap de bara dreapta


Recommended Posts

second hand... daca postai acum 3-4 zile iti dadeam gratis o bascula cu tot cu bucsa si ambele bielete de directie cu tot cu cap de bara :twoup:

nu te-as sfatui sa pui piesele astea second hand, mai ales ca sunt si de la directie...

de dreapta nu mai am decat o bascula noua meyle hd...

Edited by adi_JOL
Link to comment
Share on other sites

poate vrea sa o faca si sa o vanda...ii face si el "buzele" cum se zice

 

pai si testeru' , testeru' ce zice?

si apoi este vorba de viata soferului si a celor din jur...

cand am cumparat masina am schimbat tot pe ea, inclusiv amortizoarele

Link to comment
Share on other sites

Piesele sunt pentru masina mea care a suferit un accident si s-a rupt bascula iar bieleta s-a strambat.Deoarece este dauna totala astept rezolutia celor de la asigurari si o voi vinde asa cum e.Intre timp vroiam sa fac masina cat de cat transportabila nu este ceva definitiv.

P.S. Deci in concluzie nu ma intereseaza foarte tare starea pieselor,joc in pivot sau alte chestii.O donatia ar fii fost excelenta :twoup:

Edited by BDK
Link to comment
Share on other sites

Piesele sunt pentru masina mea care a suferit un accident si s-a rupt bascula iar bieleta s-a strambat.Deoarece este dauna totala astept rezolutia celor de la asigurari si o voi vinde asa cum e.Intre timp vroiam sa fac masina cat de cat transportabila nu este ceva definitiv.

 

 

ce motor ai si cat vrei pe ea asa dauna totala?

eventual niste poze

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.