Jump to content

A car is reborn


manole74

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miercuri ii ''fac baie'' si vor urma alte poze, asa cum cere Florin. Iar eu il ascult , ca el e un soi de nas al masinii mele :)

125909[/snapback]

Stii ca eu sunt de pe malul marii...asa ca intreb si eu...sampania cand o spargi de tabla masinii (corect ar fi sa intreb de prova masinii..dar poate o sparge de poarta de la...serviciul lui... :)..poarta aia unde mi-am indoit eu aripa dreapta fata :blink:)

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
foarte frumos. iti doresc sa te bucuri de ea inca cel putin 20-30 ani. la anu la sinaia vin si eu cu a mea recondtionata. negociez acu cu baetzii.....uratimi bafta !!!!

137678[/snapback]

Ma alipesc si eu urarilor...desi poate vrea sa o schimbe la un moment dat :) ...si tie...MUUUUUULT succes...si vezi ca in urma negocierilor sa nu-ti dea buleala....ca asa se intampla...atata ai platit...atata e calitatea :blink: ...sper sa nu fie aplicabil si in cazul tau :) ...bafta la negocieri :)

Link to comment
Share on other sites

Dupa indelungi cautari ,am gasit si achizitionat bara de fata M-tehnik 2 pentru E 28, tocmai de la Cluj. Promit ca dupa vopsirea acesteia sa revin cu fotografii promise de multa vreme unor membri! :blink:

137731[/snapback]

no way jose...cum de ai gasit...oricum pot sa spun ca esty norocos...acum iti mai trebuie pragurile si ai kit de M5 :)

Link to comment
Share on other sites

Ma alipesc si eu urarilor...desi poate vrea sa o schimbe la un moment dat :) ...si tie...MUUUUUULT succes...si vezi ca in urma negocierilor sa nu-ti dea buleala....ca asa se intampla...atata ai platit...atata e calitatea :blink: ...sper sa nu fie aplicabil si in cazul tau :) ...bafta la negocieri :)

137714[/snapback]

 

is ok baetzii. eu negociez sami faca sf-uri si astia nu prea au timp. la rest nu-i problema;eu nu mai negociez din principiu cand ii vorba de lucrari, ca stiu carei rezultatu......what you pay is what you get.. cum a zis unu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Datorita unor probleme personale, n-am reusit sa postez aici pozele promise cu bara fata de M-tehnik, fapt pentru care-mi cer scuze! In cel mai scurt timp o sa remediz situatia si o sa va informez despre ultimele modificari efectuate! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Am aflat si eu ca viteza nu este buna! :) Despre masina, probabil ca acum vom avea timp sa operam toate modificarile cu care am tot trenat atata vreme. Si ce ma oftica cel mai mult ,este ca nici nevasta-mea nu poate sa conduca masina, fiinca a fost operata saptamana trecuta :blink: Baieti aveti grija cum dati bice!! :)
Link to comment
Share on other sites

Sorry pentru carnet...sanatate intregii familii...spor la treaba...nasol...ca stiu cata nevoie aveai de masina.. :)

Detectorul e sfant...pacat ca-l legalizeaza :blink:

La masina mai ai de montat/finalizat ceva? Ca vin in week-end-ul asta sa te ajut...daca vrei :)

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sorry pentru carnet...sanatate intregii familii...spor la treaba...nasol...ca stiu cata nevoie aveai de masina.. :)

Detectorul e sfant...pacat ca-l legalizeaza :blink:

La masina mai ai de montat/finalizat ceva? Ca vin in week-end-ul asta sa te ajut...daca vrei :)

153490[/snapback]

de ce e pacat ca il monteaza??

Link to comment
Share on other sites

Pe private, ca ma vede nevasta-mea :blink:

Da , sunt din Arges iar masina este inmatriculata pe numele meu(asta e numarul meu care-a fost pe mai toate masinile mele;toti in familie avem aceleasi numere:eu, cumnatul si socru-meu). Locuiesc momentan la Topoloveni, asta pana la anul cand ma voi muta la Calinesti. Daca esti argesean ar trebui sa stii, macar aproximativ pe unde vine asta. Daca esti din zona poate ne vedem :)

118876[/snapback]

:)

Bravo !

Dupa ce iesi cu masina poate ne intalnim in Pitesti sa o vedem(cei care suntem din Arges) !

Asteptam vesti de la tine !

Link to comment
Share on other sites

Arata misto DMW-ul :D

PS: si eu am incercat cu BWM si altele dar in BUCURESTI nu mai sunt

165935[/snapback]

 

 

La noi in familie e ''mostenire'' numarul asta, pentru ca toti(eu, cumnatul, socrul meu), avem acelasi indicativ-DMW, iar faptul ca la mine e BMW e pura coincidenta :) :blink: :)

 

In alta ordine de idei,in scurt timp, dac ies cateva pasenta s-ar putea sa pun interior de M 5 -Recaro :)

Mai vedem................

Link to comment
Share on other sites

aha,daca ai la nr DMW si ai si BMW e si mai bine.Gata cu OFFTOPICU'

Ar iesi super daca poti sa ii pui interior M5-recaro

A iesit chiar bine masina.Acum sa ai grija cu carnetu' ala :D

Eu zic sa iti iei un detector de radar :)

Si use your seat belt.

165943[/snapback]

:blink: :) :)

Merci de sfaturi!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.