Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salut ! Am nevoie de 4 embleme alb-albastru pentru capace jante de aluminiu. Problema e ca acele capace au diametrul interior de 63mm si cu tot cu buza exterioara nu depasesc 65mm asa ca 67 standard sunt un pic cam mari. Se poate face ceva in privinta asta ? Daca nu , voi fi nevoit sa cumpar embleme de 60mm dar...nu stiu daca vor da bine. O seara buna !
Link to comment
Share on other sites

quote name='AFR' timestamp='1319829225' post='1544292']

Azi am luat emblemele de la curier si sunt foarte multumit!

Merci frumos!

Numai bine!

 

Cu placere! Sa le porti mult si bine!

 

 

voi avea nevoie si eu de 4 embleme normale pt. jante.

 

revin cu dimensiunea pe pm.

 

Bine. Astept.

Link to comment
Share on other sites

Am de ACS dar sunt de 5 si de 7cm asa ca te pun pe lista. Sper ca in vreo 10 zile colegii care au solicitat si ei embleme sa se stranga ca sa pot avea suficiente comenzi pentru print.

 

Pretul ar fi de 50/set.

 

Daca doresti sa imi spui.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ce model e? sedan, coupe. touring? Daca e de sedan sau touring am pe alb-negru si ar fi 50 de lei 2 bucati. Daca nu iti pot face dar la urmatoarea tura de print.

 

Ai 2 variante. El e sticker si ori il lipesti in loc de emblema originasla ori scoti foita de aluminiu cu logoul de pe emblema existenta si o lipesti in locul ei. E putin mai mult de lucru dar iese bine daca ai rabdare. Nu merge lipit peste pentru ca e suprafata prea curbata si nu tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.