Jump to content

[Vand/Schimb] E60 LCI 530xd


Joy

Recommended Posts

Salut,

 

Vand Bmw 530xd an 2007 (septembrie). 77.000 km (merg cu ea deci s-ar putea sa mai creasca cu cateva sute :D ). Pret - 26.000 eur. Bucuresti

Dotari:

Vehicle information, VIN long WBANY71000CT70642, Type code NY71, Type 530XD (EUR), Dev. series E60 (MUE), Line 5, Body type LIM,Steering LL, Door count 4, Engine M57/T2, Cubical capacity 3.00, Power 173, Transmision ALLR, Gearbox AUT, Colour CARBONSCHWARZ METALLIC (416), Upholstery LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW), Prod. date 2007-08-30, Order options: No. Description: 2NP M LT/ALY W. DOUBLE SPOKE 135 M W.RUNFLA, 203 ALL-WHEEL-DRIVE SYSTEM, 205 AUTOMATIC TRANSMISSION, 261 SIDE AIRBAG FOR REAR PASSENGERS, 300 EMERGENCY WHEEL, 302 ALARM SYSTEM, 320 MODEL DESIGNATION, DELETION, 337 M SPORTS PACKAGE, 423 FLOOR MATS, VELOUR, 428 WARNING TRIANGLE, 430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE, 431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D, 439 INTERIOR TRIM FINISHERS, 441 SMOKERS PACKAGE, 456 COMFORT SEATS, ELECTRIC. ADJUSTABLE, 494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER, 5AC AUTOM. HIGH-BEAM HEADLIGHTS CONTROL, 502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM, 508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC), 522 XENON LIGHT, 534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING, 544 CRUISE CONTROL WITH BRAKING FUNCTION, 609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL, 644 PREP. FOR. MOB. PH. BLUET. INTERF., 677 HIFI SYSTEM PROFESSIONAL, 698 AREA-CODE 2, 7NH BMW SERVICE INCLUSIVE 5/100, 710 M LEATHER STEERING WHEEL, 715 M AERODYNAMICS PACKAGE, 760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME, 761 INDIVIDUAL SUN PROTECTION GLAZING, 775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE, 8SP COP CONTROL, 8S8 COUNTRY SPEC.NAVI CONTROL (ACC), 853 LANGUAGE VERSION ENGLISH, 863 EUROPE/DEALER DIRECTORY, 880 ENGLISH/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET, Series options, No. Description, 1CB CO2 CONTENT, 548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING.

 

Masina am luat-o de la o firma de leasing (luata de ei de la Bavaria) si nu vreau sa ascund niciun viciu. Masina are volanul schimbat (ca a fost schimbat la parcul firmei de leasing -ceea ce inclin sa cred - sau de fostul utilizator, nu stiu). Am luat-o fara geamuri oglinzi si am pus eu altele. Am pus jante cu cauciucuri noi Dunlop Winter M3 noi.

 

Din motive personale ( i need cash ) nu pot sa mai tin aceasta masina cu toate ca este dementiala! :) Variante mai ieftine.... E90 320D dupa 2006...

 

Multumesc.

post-41386-0-41568800-1299610033_thumb.jpg

post-41386-0-85628800-1299610052_thumb.jpg

post-41386-0-49399400-1299610251_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ce s-a intmplat cu volanul , parca este non lci?

 

citeste cu atentie primul post

 

"Masina am luat-o de la o firma de leasing (luata de ei de la Bavaria) si nu vreau sa ascund niciun viciu. Masina are volanul schimbat (ca a fost schimbat la parcul firmei de leasing -ceea ce inclin sa cred - sau de fostul utilizator, nu stiu). Am luat-o fara geamuri oglinzi si am pus eu altele. Am pus jante cu cauciucuri noi Dunlop Winter M3 noi."

Link to comment
Share on other sites

chiar daca ar fi nou volanul ,da foarte urat pe langa schimbatorul ala frumos, pana una alta bafta la vanzare , o masina frumoasa

 

 

apropo de schimbator, se poate pune schimbatorul asta pe alt E60 tot automat , dar care are celalalt tip de schimbator?

 

ma macina de mult intrebarea asta (pt. cultura generala nu ca as avea bani vreodata de E60)

Link to comment
Share on other sites

cum e sa iei masina 'fara oglinizi' si mai ales 'fara geamuri'??nu am mai auzit asa ceva.de ce nu le avea?si apropo,ce ai pe plafon?e colantata?

Eu am scris destul de clar zic eu, GEAMURI oglinzi!

Legat de plafon..da e colantat cu imitatia de carbon....n-am stiut sa ma exprim aici! :))

 

Am ajuns acasa...maine am sa pun niste poze mai ok cu ea spalata! :D

Link to comment
Share on other sites

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.