Jump to content

BMW Camp


Angelo B

Recommended Posts

Pentru ca va fi munte si vom sta la cort, va propun ca la mijlocul verii (16-18 iulie, ca sa fie mai cald) sa facem o intalnire BMW.......la cort :)

Locul de intalnire va fi unul impadurit si vom avea un rau sau lac pe aproape. Locul exact ramane sa-l stabilim ulterior, dar probabil ca acesta va fi undeva in zona lacului Vidra, Obarsia Lotrului sau poate undeva in zona lacului Vidraru. Vom vedea.

Fiecare isi va aduce cortul, bautura si mancarea de acasa, iar distractia ramane s-o impartim la comun :) ............si daca va iesi bine, o mai facem si anul viitor.......ar fi misto sa devina o traditie...la mijlocul verii, BMW Camp :twoup:

Chiar daca am deschis acest topic si am facut aceasta propunere, nu ma consider organizatoru' lu' peste sau altceva. Toti vom fi organizatori si totul se va stabili prin vot.

Am facut si un FORMULAR unde ne putem trece pe lista daca dorim sa participam si unde vom putea vota atunci cand va fi ceva de votat.

 

Prea multe nu stiu ce sa mai zic acum, dar daca exista interesati, va rog dati-va cu parerea.

Link to comment
Share on other sites

Ma gandesc ca ar fi frumos sa dam o sansa de participare si celor care nu au cort sau nu agreeaza ideea. Asa ca, as propune sa gasim un loc frumos pentru tabara noastra dar in zona sa existe si o cabana unde cei care doresc isi pot face rezervare si se pot caza.

Si ca sa gasesc un loc pentru tabara, sambata 1 mai, voi pleca pe traseul buc-pitesti-curtea de arges-vidraru-balea-cartisoara-fagaras-lacurile codlea (aici voi campa alaturi de cativa prieteni motociclisti care vor fi acolo de vineri........se lasa cu distractie si voie buna :) ). Daca vreti sa veniti cu mine, sunteti bineveniti. Oricum, ar fi mai bine sa fim macar vreo 2-3 atunci cand hotaram locul de campare.

 

 

 

Si ar mai fi o precizare importanta de facut.

Aceasta intalnire nu este in niciun fel concurenta cu "Intalnirea posesorilor de BMW 2010". Nu are absolut nicio legatura cu acel eveniment. Este "BMW Camp", doar un alt eveniment cu iz de BMW.

Tocmai de aceea am ales un alt site pentru promovare. Nu vreau sa existe niciun fel de discutii.

Va rog frumos nu interpretati gresit actiunea asta si nu iscati discutii rautacioase.

Va multumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.