Jump to content

Noul M2


Rares_CJ

Recommended Posts

Este o idee mai "veche" a BMW-ului. Vrea sa scoata un cabrio mai mic si mai ieftin decat Z4. Acesta e coupe-ul realizat pe baza cabrioletului. Dar, daca nu-l vor schimba mult fata de prototip, va fi senzational. Si preturile sunt sensibil mai mici decat ale Z4-ului.
Link to comment
Share on other sites

nu vreau sa par carcotas,dar am impresia ca divizia m incepe sa insemne tot mai putin din ceea ce reprezenta in trecut

 

dupa mine sunt prea multe serii deja,prea multe segmente de nisa si supernisa,unele care intra pe teritoriul altora,un fel de varza

 

asta n ar fi nimic,dar deja sa fie 1m,m2,m3etc pana la 6 jumate si xm etc parca e cam mult...

 

in conditiile in care tu firma care vrei in primul rand imagine de sportiva premium sa n ai un supercar sau macar ceva cu motor central...

 

in fine,nebanuite sunt caile FIRMEI

Link to comment
Share on other sites

Cred ca o sa astepti mult si bine :laugh:

 

daca ne uitam la noul M5 (limuzina de cls. mare) ca sta pe circuit langa gallardo nu este rau.

 

nu vreau sa par carcotas,dar am impresia ca divizia m incepe sa insemne tot mai putin din ceea ce reprezenta in trecut

 

dupa mine sunt prea multe serii deja,prea multe segmente de nisa si supernisa,unele care intra pe teritoriul altora,un fel de varza

 

asta n ar fi nimic,dar deja sa fie 1m,m2,m3etc pana la 6 jumate si xm etc parca e cam mult...

 

in conditiile in care tu firma care vrei in primul rand imagine de sportiva premium sa n ai un supercar sau macar ceva cu motor central...

 

in fine,nebanuite sunt caile FIRMEI

 

ce este atat de rau,atat timp cat masinile sunt f. rapide nu vad unde este pb,unii vor suv-uri rapide,altii masini de dimensiuni mici si rapide.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

ce este atat de rau,atat timp cat masinile sunt f. rapide nu vad unde este pb,unii vor suv-uri rapide,altii masini de dimensiuni mici si rapide.

 

 

 

 

cred ca m pt bmw inseamna mai mult decat o masina rapida

 

n am zis ca ar fi vreo problema,doar ca dupa mine m ul incepe sa si piarda din caracterul exclusivist pe care il avea odata,cand exista doar m3 si m5.

 

sigla m a ajuns sa fie pusa pe toate modelele mai mult sau mai putin reusite.si oricum cred ca deja sunt prea multe serii.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.