Jump to content

cumpar toba intermediara pt un bmw e46 318i


Recommended Posts

Am avut si eu aceeasi problema acum cativa ani. Am mers pe Sos. Colentina, unde sunt ateliere din 50 in 50 de m care se ocupa de evacuari, am bagat masina pe rampa la un oarecare nene sudor, a facut o gaura in intermediara, a sudat sitele si apoi a inchis capacul, a dat cu spray.

 

Lucrarea a tinut cel putin 3 ani de zile cat a mai stat masina la mine, iar costurile au fost mici.

Link to comment
Share on other sites

Am avut si eu aceeasi problema acum cativa ani. Am mers pe Sos. Colentina, unde sunt ateliere din 50 in 50 de m care se ocupa de evacuari, am bagat masina pe rampa la un oarecare nene sudor, a facut o gaura in intermediara, a sudat sitele si apoi a inchis capacul, a dat cu spray.

 

Lucrarea a tinut cel putin 3 ani de zile cat a mai stat masina la mine, iar costurile au fost mici.

 

exista sansa sa fie varza sitele incat sa nu le mai poata suda ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.