Jump to content

Vand BMW


juststy

Recommended Posts

Vand autoturism BMW E 46,este in proprietatea mea din 2007, a stat numai in garaj , este in stare buna. Km sunt absolut reali din 2009-2012 nu a fost folosita aproape deloc. Nu este lovita, nu este si nu a fost vopsita nicoidata, caroseria in stare foarte buna cu exceptia zgarieturii de pe usa din dreapta fata (ultima poza) si o mica julitura pe bara spate. Jantele sunt absolut originale BMW 225/45/17 au fost achizitionate de la Automobile Bavaria la pretul de 320 eur bucata. Acum autoturismul nu mai este folosit, trebuie schimbat ambreiajul ,(600 ron marca LUK) un cuplaj cardanic,(250 ron Lanforder) un contact senzor airbag (50 ron), placute spate (120 ron marca ATE),parbriz croit(400 ron) deviz si constatare in service. Bateria noua cu garantie. Functioneaza foarte bine, nu bate, nu troncane.

 

Accept orice test, verificare !

 

Tin sa specific aceste detalii pentru ca nu vreau sa le ascund si nici nu am pretentia ca masina mea este perfecta .

 

Autoturismul NU are taxa de mediu achitata !

 

Nu am reusit sa pun poze pe forum va atasez link : http://olx.ro/oferta/vand-bmw-seria-3-e-46-ID6PzEU.html

 

CONTACT: 0723617004

 

Specificatii :

 

-BMW 316 I, 105 cp, 1895 cc , benzina

-An fabricatie iulie 1999

-Consum mixt 7,5 L /100 km

-serie sasiu WAAL11090JN29468

-km 257000

 

Dotari :

 

- geamuri electrice fata

-jante originale BMW cauciucuri 225/45/17

-eleron spate M3 original !

-climatronic

-cotiera fata spate

-bancheta rabatabila

-controlul tractiunii ASC

-servo total

-ABS

-volan reglabil adancime si inaltime

-covorase originale BMW

-inchidere centralizata cu deschidere geamuri din telecomanda

-deschidere portbagaj din

-telecomanda

-alarma

Edited by juststy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

De ce crezi ca toata lumea vrea sa fure sau sa insele ?

Am avut domiciliul pe alt judet, am schimbat adresa si am inmatriculat masina la adresa actuala din Bucuresti. Apar in cartea ei de doua ori cu vechea adresa si cu noua adresa . Ti-am satisfacut curiozitatea ?

Edited by juststy
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.