Jump to content

Vand BMW 324TD


Azeea

Recommended Posts

An 1987, inmatriculat, acte ok, ITP 06/2011, RCA pana la sf. anului, rovigneta 06/2010.

Dotari: OBC, trapa, scaune sport retapisate acum 2 ani, cd Pioneer+statie+subwoofer JBL, parte din instalatia a/c (fara compresor si suport), faruri Hella smoked, cauciucuri iarna cca 3000 km, jante aliaj 14".

Motorul+turbo merg foarte bine, nu consuma ulei, motorul are aproximativ 190000km.

Probleme: trebuie schimbate garniturile pompei de motorina (electronica) si facut reglajul, necesita reparatii mici de tinichigerie si eventual revopsire.

 

Pret = 1050 euro.

Edited by Azeea
Link to comment
Share on other sites

Cum sta cu rugina? Motorul este cel original? Daca nu, este trecut in carte?

Cati proprietari a avut? Poti sa pui ceva poze cu interiorul/

Multumesc

Am si eu in ograda (merge tata cu el) un 324d din 86...al meu sta binisor la tablarie, ceva retusuri pe la praguri am avut.

Mecanica e beton.Adevarate tancuri masinile astea.

Edited by 324d-power
Link to comment
Share on other sites

Sta decent cu rugina: am descoperit ceva la roata stanga fata, mai are la cateva umflaturi la trapa si la aripi si la capota motor.

Poza cu interiorul e facuta inainte de retapisarea scaunelor.

Motorul nu este cel original dar este omologat la RAR si trecut in acte. Motorul de fabrica a fost 1.6i. A mai avut cel putin 2 proprietari.

Edited by Azeea
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.