Jump to content

[VAND] BMW 520 diesel 2001


Adi_re

Recommended Posts

Adus de 2ani in țarĂŁ, propietar ĂŽn acte și unicul ĂŽn Romania, mașina are toate consumabilele schimbate,dotĂŁri:scaune electrice cu 3memorii,trapĂŁ electricĂŁ, incĂŁlzire scaune fațĂŁ,sezori parcare fațĂŁ-spate, folii omologate rar, dubluclimatronic,preșuri iarnĂŁ-varĂŁ originale , volan m cu comenzi ( funcționale), pilot automat, jante tablĂŁ cu cauciucuri iarnĂŁ noi,jante aliaj17" originale de pe seria 7,ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, controlul tracțiunii, inchidere centralizatĂŁ, alarmĂŁ, airbag,dvd jvc, servo direcție, computer bord, antifurt, xenon, pilot automat, ESP, proiectoare ceațĂŁ, comenzi volan, plafon panoramic,fĂŁrĂŁ accident, carte service,mașina este impecabilĂŁ si estetic si funcțional. 7000e ultimul preț.NumĂŁr tel: 0736445854

post-22747-0-71593700-1302717241_thumb.jpg

post-22747-0-93278500-1302717256_thumb.jpg

post-22747-0-69364100-1302717271_thumb.jpg

post-22747-0-10371500-1302717282_thumb.jpg

post-22747-0-18268800-1302717292_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Adus de 2ani in țarĂŁ, propietar ĂŽn acte și unicul ĂŽn Romania, mașina are toate consumabilele schimbate,dotĂŁri:scaune electrice cu 3memorii,trapĂŁ electricĂŁ, incĂŁlzire scaune fațĂŁ,sezori parcare fațĂŁ-spate, folii omologate rar, dubluclimatronic,preșuri iarnĂŁ-varĂŁ originale , volan m cu comenzi ( funcționale), pilot automat, jante tablĂŁ cu cauciucuri iarnĂŁ noi,jante aliaj17" originale de pe seria 7,ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, controlul tracțiunii, inchidere centralizatĂŁ, alarmĂŁ, airbag,dvd jvc, servo direcție, computer bord, antifurt, xenon, pilot automat, ESP, proiectoare ceațĂŁ, comenzi volan, plafon panoramic,fĂŁrĂŁ accident, carte service,mașina este impecabilĂŁ si estetic si funcțional. 7000e ultimul preț.NumĂŁr tel: 0736445854

salut!

 

1: are si trapa electrica si palfon panoramic?

2: dubluclimatronic sau aer conditionat?

3: cate comenzi are mai exact?

4: bmw are controlul tractiunii dar nu se cheama esp. si bmw-urile diesel nu sunt tdi-uri.

5: eu nu am vazut aceste tipuri de jante, poate sunt originale bmw (ceea ce nu cred)

 

in rest arata bine, pacat de descriere.

Link to comment
Share on other sites

Nuca de la schimbator e de Opel? Pare noua - de unde ai luat-o?

 

Din nefericire, descrierea ti-a iesit cam rau. Volanul nu e de M ci doar cel sport cel mai pobabil luat de pe vreun E46(trim-ul volanului nu se asorteaza cu trimurile de pe bord si usi).

Bafta la vanzare!

Edited by Pharmacistu'
Link to comment
Share on other sites

salut!

 

1: are si trapa electrica si palfon panoramic?

2: dubluclimatronic sau aer conditionat?

3: cate comenzi are mai exact?

4: bmw are controlul tractiunii dar nu se cheama esp. si bmw-urile diesel nu sunt tdi-uri.

5: eu nu am vazut aceste tipuri de jante, poate sunt originale bmw (ceea ce nu cred)

 

in rest arata bine, pacat de descriere.

 

 

1.trapa electrica cu geam transparent

2.dubluclimatronic

3.pilot automat-4, si cele audio trebuie cumparata o interfata.

4.nu ma pricep,am vazut si eu la alte anunturi

5.jantele sunt de pe seria 7 originale.

 

Salutare.Am o intrebare p-tru tine.Cum ai facut,sau cine ti-a schimbat culoarea luminilor si a butoanelor din habitaclu? :hyper:

 

Salut.

Eu le-am schimbat.E multa munca si multi bani.

 

Nuca de la schimbator e de Opel? Pare noua - de unde ai luat-o?

 

Din nefericire, descrierea ti-a iesit cam rau. Volanul nu e de M ci doar cel sport cel mai pobabil luat de pe vreun E46(trim-ul volanului nu se asorteaza cu trimurile de pe bord si usi).

Bafta la vanzare!

 

Nuca passat sau opel.Am primito.

Volanul e cumparat de pe net.Imi aduc aminte ca a fost in jur de vreo 500e , stiam ca e de M ,nu cunosc prea multe.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca esti din resita ca si mine felicitari pentru masina si e super frumoasa , nu o vazusem prin resita :) ori cum pacat ca o vinzi sa ai bafta la vanzare :)

 

@apropo ti am editat eu tilul trebuia pus [VAND] dupa noul regulament.

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Vad ca esti din resita ca si mine felicitari pentru masina si e super frumoasa , nu o vazusem prin resita :) ori cum pacat ca o vinzi sa ai bafta la vanzare :)

 

@apropo ti am editat eu tilul trebuia pus [VAND] dupa noul regulament.

 

Mersi.

Nu am ce sa fac,am nevoie de bani.

Dupa ce m-a ajuns la 14000e in starea care e, ma suna o gramada cat mai las la pret.

Am tot incercat sa le spun ca vreau sa vand masina ,nu sa ma scap de ea.

 

In caz ca de ai vreodata nevoie de ajutor,partea electrica,putem sa vorbim.

Link to comment
Share on other sites

Mersi.

Nu am ce sa fac,am nevoie de bani.

Dupa ce m-a ajuns la 14000e in starea care e, ma suna o gramada cat mai las la pret.

Am tot incercat sa le spun ca vreau sa vand masina ,nu sa ma scap de ea.

 

In caz ca de ai vreodata nevoie de ajutor,partea electrica,putem sa vorbim.

Hopa mi am gasit electrician super si asa eram in cautare de un electrician bun deocamdata stau prost cu bani ca vreau sa refac instalatia electrica la masina mea ca e coapta toata saraca apropo omu ai un id de messenger ? unde putem sa mai stam la vorba daca doresti dami un pm mersi frumos :)

 

cautam de foarte mult timp un baiat care sa se priceapa in "ale electrici" la bmw...

 

Sfatul meu sa nu vinzi masina e prea frumoasa si prea eleganta sa o vinzi , ori cata nevoie vei avea de bani , vin si bani nu iti fa griji mai devreme sau mai tarziu doar rabdare sa ai..

 

@sper sa nu se supere colegi mei moderatori pe mine , vreau sa se considere up aceasta discutie.

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@considera postul meu un up din partea mea :)

@sper sa nu se supere colegi mei moderatori pe mine , vreau sa se considere up aceasta discutie.

 

nu ti se pare ca dai cam multe UP-uri??

ai dat mai multe ca initiatorul topicului.

Edited by Ciumidel
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Masina sa vandut am vorbit cu proprietarul azi la telefon se poate inchide

 

@o sa faca un alt topic pentru ca nu a vandut dvd de pe ea senzori de parcare si alte chestii in cazul in care sunteti interesati..

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.