Jump to content

Vand E46 316i 2004


flavius.paul

Recommended Posts

intre un E90 cu cine stie cate sute de mii de km reali la bord si masina asta, pentru mine cel putin raspunsul ar fi limpede...nu mergi cu caroseria pe drum, sunt altele care o tin... :rolleyes:, iar masinuta asta e chiar ideala in contextul actual din tara, normal ca la banii astia iei un 330/325 dar pe multi ii retine impozitul si consumul si atunci aceasta e cu atat mai atractiva, mai ales ca are destule dotari si km putini, ma rog, asa vad eu lucrurile, imi place masina asta!
Link to comment
Share on other sites

cine stie ce vrea si vrea o masina buna da! eu am dat pe un 330i NFL cat as fi dat pe un 330i FL mai tanar cu 3 ani dar si cu de 3 ori mai multi km, dar l-am preferat pe primul tocmai pentru km putini si istoric, dar multi prefera sa ii vada lumea cu masina mai noua, un fel de pe afara gardul vopsit si inauntru...pica toate... :smile:
Link to comment
Share on other sites

Masina se vinde doar cash, sunt fan bmw si mi-ar place sa imi maresc colectia, dar prin curte mai este un E39 si un proaspat E46 320d cu care mi-am luat-o in "freza". 320d-ul achizitionat cu aceeasi bani pe care ii doresc pe 316i, dar ajung la peste 11.000euro cu toate investitiile...pentru ca a fost o masina batjocorita in Romania si incerc sa o aduc la un standard apropiat de 316i.

 

Alternative sunt multe...dar masina in cauza este cu totul "altceva" decat ceea ce gasim cu totii pe autovit/targuri.

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Masina se vinde doar cash, sunt fan bmw si mi-ar place sa imi maresc colectia, dar prin curte mai este un E39 si un proaspat E46 320d cu care mi-am luat-o in "freza". 320d-ul achizitionat cu aceeasi bani pe care ii doresc pe 316i, dar ajung la peste 11.000euro cu toate investitiile...pentru ca a fost o masina batjocorita in Romania si incerc sa o aduc la un standard apropiat de 316i.

 

Alternative sunt multe...dar masina in cauza este cu totul "altceva" decat ceea ce gasim cu totii pe autovit/targuri.

daca te gandesti la un schimb am 2 masini cumparate de noi pe care le-as da la schimb si diferenta.una dintre ele si diferenta bineinteles.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.