Jump to content

[Vand] BMW E36, 318i, Chit M Original BMW, An. 1998


ser23

Recommended Posts

salut

 

imi cer scuze ca nu am mai revenit cu nici un mesaj, dar am avut putina treaba, mai exact putin ocupat.

m-am interesat la RAR despre masina si cei de acolo mi-au spus ca este EURO 2 deci, imi cer scuze pt conufzia facuta de mine.

de altfel, masina a avut 2 proprietari in germania si in prezent, masina este intr-un parc auto situat in rm. valcea, cu numerele de germania deci, ceea ce inseamna ca nu s-a circulat cu ea in romania.

masina din orice punct de vedere este IMPECABILA.

dupa cum am specificat si intr-un mesaj anterior, facilitez inmatricularea masini si pe Bulgaria unde costa max. 600 euro cu tot cu asigrare pe an, nr, etc.

de altfel, in RO in taxa actuala masina se incadreaza la pretul de 2,200 euro sau ceva de genu " daca am gresit, imi cer scuze " dar nu NOUA TAXA poate va fi mai mica!

de altfel, pretul este de 3,600 euro " pretul nou " si care se mai negociaza in limita bunului simt.

 

ps. pt toti cei care sunteti carcotasii de pe margine, va rog sa va abtineti de la orice fel de comentariu, deoarece, nu am nevoie de oamenii de pe margine care poate din invidie sau chiar din prostie, vor sa iasa in evidenta.

deja am facut o cerere catre staff-ul acestui forum sa se stearga acele mesaje care nu au nici cea mai mica legatura cu anuntul intial si nu numai.

sper ca am fost destul de clar, de raspicat in explicatii.

 

de altfel, aceasta masina, o va cumpara UN CUNOSCATOR SI UN ADEVARAT FAN AL MARCII BMW SI CARE VREA CEVA SPECIAL FATA DE CE AU ALTII si nu fripturist de caminar care sta pe marginea capacului de la wc doar ca sa-i treaca timpul mai repede.

 

daca cineva s-a simtit ofensat, imi cer scuza fata de el si de alte persoane care vor mai citi acest topic.

 

dupa cum am mai specificat, se accepta orice test la aceasta masina, indiferent daca persoana care este interesata vine cu un prieten care are tester sau chiar el.

 

stima tuturor si un weekend cat mai placut si Sarbatori Fericite

Link to comment
Share on other sites

Ce masina ai tu numai are nimenea, masina asta cred ca o sa ramana mult si bine nevanduta. Ceri 3600e pe o masina neinmatriculata la care taxa este 2200e (normal asa se calculeaza nu 300-600e ca sa o inmaticulezi pe BG). Poate sa fie si in stare inpecabila cum zici tu dar este imposibil la anii care ii are sa mai bagi cateva 100e in ea.
Link to comment
Share on other sites

salut tuturor

 

nu dezmembrez masina ci aceasta masina este pt vanzare.

 

new update price 3,500 euro care se neg la fata locului. inamtriculare pe bulgaria max 600 euro.

 

vindeti masina ta, mai pui ceva si o iei pe asta si ti-o inmatriculezi pe bulgaria.

 

de baga, nu se va mai baga nici un ban in aceasta masina, deoarece, nu s-a mers cu ea in romania, deci nu are ce sa-i inlocuesti.

de altfel, masina de cand a fost adusa in tara si pana in prezent dar si pe viitor, va sta in parcul auto' motorul toarce, totul electric functionabil, nici o eorare sau ceva de genu, etc.

Edited by ser23
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.