Jump to content

Vand 320d


Pitbul

Recommended Posts

de unde veniti frate cu preturile astea? voi va uitati macar pe alte site-uri sa comparati preturile? no sa-ti dea nimeni 9 mii pe asta :frantics: thoamneee :goodjob:

 

cat dai atat primesti, daca nici masina asta nu merita banii astia atunci de harbul tau ce sa mai zic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

de unde veniti frate cu preturile astea? voi va uitati macar pe alte site-uri sa comparati preturile? no sa-ti dea nimeni 9 mii pe asta :frantics: thoamneee :goodjob:

 

edit: cu banii astia imi i-au un e46 chel la 4000 impecabil + 1000kitu M+ 7-8 sute jantele cu tot cu anvelope si de restu ii fac si motoru de nu se aude nici musca chiar daca e diesel.

si cine esti tu sa-mi spui cat sa cer pe masina si de ce situri vorbesti

cumparati ce masina vrei, nu te obliga nimeni s-o cumperi

cu 4000E o sa-ti iei un E46 fenomenal din 99-00 in care nu trebuie sa bani nici un ban, cu foarte putini km si la care pentru tine sunt foarte importante jantele si kitul de M, pe care o sa le iei fireste alftermarket

apropo esti frate cu cine vrei tu, dar nu cu mine

dar la cat de multe posturi ai, intelegem de ce te afli pe forum

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

de unde veniti frate cu preturile astea? voi va uitati macar pe alte site-uri sa comparati preturile? no sa-ti dea nimeni 9 mii pe asta :frantics: thoamneee :goodjob:

 

edit: cu banii astia imi i-au un e46 chel la 4000 impecabil + 1000kitu M+ 7-8 sute jantele cu tot cu anvelope si de restu ii fac si motoru de nu se aude nici musca chiar daca e diesel.

Ce bine ar fii daca am gasii e46 facelift cu 4000 euro.Din pacate nu stii pe ce lume te aflii.Pentru binele tau pe viitor abtinete de la comenatrii penibile.

Link to comment
Share on other sites

de unde veniti frate cu preturile astea? voi va uitati macar pe alte site-uri sa comparati preturile? no sa-ti dea nimeni 9 mii pe asta :frantics: thoamneee :goodjob:

 

edit: cu banii astia imi i-au un e46 chel la 4000 impecabil + 1000kitu M+ 7-8 sute jantele cu tot cu anvelope si de restu ii fac si motoru de nu se aude nici musca chiar daca e diesel.

 

asa sa faci :)))))))))))))))

noi nu ne prindem de unde vii tu!

Link to comment
Share on other sites

Bafta la vanzare Pitbul. Frumos proiectul de upgrade (e60 diesel). Se vede ca te-ai reprodus :) . Eu am ganduri de cabrio , tu de masina de familie :)

 

LE: M-a amuzat teribil postul lui Gabriel_ZRX . E fix tipul BMW istului de bulgaria.

Edited by DanMTK
Link to comment
Share on other sites

Bafta la vanzare Pitbul. Frumos proiectul de upgrade (e60 diesel). Se vede ca te-ai reprodus :) . Eu am ganduri de cabrio , tu de masina de familie :)

 

LE: M-a amuzat teribil postul lui Gabriel_ZRX . E fix tipul BMW istului de bulgaria.

 

Ce sa-i faci mai Dane, nevoia de spatiu, la alti nevoia de aer. Te faci tovaras cu Barbie, te-ai cam indragostit de masina lui un pic.

 

Nu ai vrea sa vezi emailuri venite de pe Autovit, te iei cu mana de cap.

Noi sa fim sanatosi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O intrebare am si sper sa nu fie cu suparare.

Am vazut masina pe autovit, dar am o mica nelamurire, de ce acele de la indicatorul de viteza/ turometru nu stau exact pe pozitia zero si e mai sus, cat si acul de la consumul in timp real,

cel de la rezervor/ temperatura nu pot sa zic nimic de ele deoarece nu sunt pe pozitie.

 

Din informatiile mele de la un "meserias" stiu ca acele ace se dau jos la modificarea numarului de km ptr a avea acces la mufa de conectare a interfetei bordului, nu acuz doar intreb si sper sa nu te supere intrebarea mea. Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

O intrebare am si sper sa nu fie cu suparare.

Am vazut masina pe autovit, dar am o mica nelamurire, de ce acele de la indicatorul de viteza/ turometru nu stau exact pe pozitia zero si e mai sus, cat si acul de la consumul in timp real,

cel de la rezervor/ temperatura nu pot sa zic nimic de ele deoarece nu sunt pe pozitie.

 

Din informatiile mele de la un "meserias" stiu ca acele ace se dau jos la modificarea numarului de km ptr a avea acces la mufa de conectare a interfetei bordului, nu acuz doar intreb si sper sa nu te supere intrebarea mea. Numai bine.

 

Daca te uiti atent ai sa vezi ca si temperatura sta peste jumatate.

Conteaza foarte mult unghiul din care te uiti, de aceea se vad ca nu sunt la 0 (zero) sau la linie. Acele au niste opritoare, aceea este pozitia lor.

La ceasurile de bord poti sa umblii si daca montezi plasme (el le-a dat jos) sau inele de bord.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

O intrebare am si sper sa nu fie cu suparare.

Am vazut masina pe autovit, dar am o mica nelamurire, de ce acele de la indicatorul de viteza/ turometru nu stau exact pe pozitia zero si e mai sus, cat si acul de la consumul in timp real,

cel de la rezervor/ temperatura nu pot sa zic nimic de ele deoarece nu sunt pe pozitie.

 

Din informatiile mele de la un "meserias" stiu ca acele ace se dau jos la modificarea numarului de km ptr a avea acces la mufa de conectare a interfetei bordului, nu acuz doar intreb si sper sa nu te supere intrebarea mea. Numai bine.

legat de ace e posibil sa nu mai fie perfect pe linie (eu nu am sesisat), am avut plasme si cand le-am dat jos e posibil sa nu mai fie perfect aliniate. Eu nu observ aceste diferente, daca vrei ne intalnim si o sa vezi.

legat de km poti sa verifici topicul cu masina mea sau sa intrebi multe persoane de pe forum. Km sunt cat se poate de reali.

Accept orice test.

O zi buna.

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.