Jump to content

Navteq VDO Dayton / BMW Europa 2011 / 2012


Recommended Posts

salut,

 

Daca cd-urile de care se vorbeste sunt 2011-2012 as fi si eu interesat de link-uri. Mentionez ca cd-ul 2010-2011 il am.

 

Multumesc

 

 

Multumesc pt cd-uri.

 

Din ce vad s-a mai completat un pic harta, cred ca sunt toate strazile din constanta dar nu se face navigatia la numar de casa.

Link to comment
Share on other sites

confirm ca este functionala pe masina mea (e39, mk3),astazi am facut si update-ul de soft si pot sa zic ca merge totul ok si chair se misca mult mai bn! Multumesc userului Marlbor0 pt sprijin, indicatii si promptitudine!!
Link to comment
Share on other sites

Se poate un link pt cele 10 Cd uri sa fac o comparatie intre 2010/2011 cu versiunea 2011/2012 la mine in oras? Ca aici am cateva strazi care nu apar pe harta veche si as vrea sa vad daca pe versiunea 2011/2012 apar.Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Se poate un link pt cele 10 Cd uri sa fac o comparatie intre 2010/2011 cu versiunea 2011/2012 la mine in oras? Ca aici am cateva strazi care nu apar pe harta veche si as vrea sa vad daca pe versiunea 2011/2012 apar.Multumesc!

Verifica PM!

 

un link te rog pt toate si mie..mersi :)

Verifica PM!

Link to comment
Share on other sites

Contine si CD-ul Eastern Europe care include si Romania detaliata la nivel de numar si strada !!!

Cine le doreste PM. :goodjob:

 

pentru HIGH, ma intereseaza si pe mine, cu toate ca am si eu una 2011, dar pe DVD, si sa stii ca nu este chiar asa de completa pe Romania

av_dsdumitrescu@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Contine si CD-ul Eastern Europe care include si Romania detaliata la nivel de numar si strada !!!

Cine le doreste PM. :goodjob:

 

Marlboro, am facut exact cum mi-ai spus tu aici pe forum, in legatura cu CD ul pentru Europa de Est, este bestial, ce nu stiu acum, sau poate nu ma descurc eu cu navigatia mea MKIV, sa-mi apara toate statiile PECO????.....dar daca am si orase care nu sunt resedinta de judet, este OK, ai avut dreptate, este ceva mai completa de cat DVD ul 2011......multumesc mult, sper sa mai tinem legatura pe forum, cred ca in Romania mai sunt si oameni de buna credinta, si care se ajuta intre ei.

Link to comment
Share on other sites

Turcia am vazut ca nu este prezenta pe niciun CD dar Grecia este impreuna cu Italia pe un disc.

 

Am vrut sa-ti dau un mesaj si nu am putut, as vrea sa ti-l scriu aici daca se poate, ma intereseaza si pe mine un volan cu comenzi pentru facelift, 316i, model 2003, E46?...cam la ce pret este?..daca il gasesc second, sa functioneze sisa arate cat de cat a volan..hi,hi, multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.