Jump to content

Cumpar far xenon dreapta pt e46 facelift si cardan pt 330d,204 cp


Recommended Posts

Cu cardanul am rezolvat,ramine doar farul valabil,astept oferte pt far

daca my ai elementele din vechiul far intacte,ma refer la oglinda,lupa,droser,iti trim un far normal fara lupa orig oem si ti faci transplant. merge cu sig. mi am facut si eu. far fara lupa oem sh 200 ron suna ma si ti explic my multe daca esti interesat.0762266293.. stima...

Link to comment
Share on other sites

daca my ai elementele din vechiul far intacte,ma refer la oglinda,lupa,droser,iti trim un far normal fara lupa orig oem si ti faci transplant. merge cu sig. mi am facut si eu. far fara lupa oem sh 200 ron suna ma si ti explic my multe daca esti interesat.0762266293.. stima...

Treaba este ca eu nu mai am farul deloc,daca le mai aveam faceam treaba asta de mult,merci oricum

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am set de faruri noi 600 de euro cu adaptiv de e46 complete.AL ZKW

 

0723716290

Merci dar eu caut doar farul drept si faruri adaptive la e46 eu nu am auzit, ZKV sint cele mai proaste farui,cind incep sa se arda oglinzile de la faza scurta esti in pom

Link to comment
Share on other sites

Merci dar eu caut doar farul drept si faruri adaptive la e46 eu nu am auzit, ZKV sint cele mai proaste farui,cind incep sa se arda oglinzile de la faza scurta esti in pom

daca nu ai auzit nu inseamna ca nu exista.ce am eu au un bec in plus si un kit de cabluri instructiuni etc de montaj sunt originale bmw.fabricate de AL.

succes in cautarile tale.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.