Jump to content

Vand E46 318i 118 cp, Carte Service


ser23

Recommended Posts

bmw e46 318i 118cp, an fab.07.1998

 

volan sport piele

comenzi volan

pilot automat

scaune incalzite

scaune reglabile

oglingzi electrice incalzite heliomate

xenon

climatronic

proiectoare

alarma

inchidere centralizata

jante 16 bmw

geamuri electrice fata

cotiera fata piele, cotiera spate material textil

trapa ( deschidere in 2 pozitii )

inchidere - deschidere ( trapa si geamuri ) din telecomanda

 

schimb ulei " bmw " si filtre si placute frana spate - fata ATE la 173,287 km

 

istoric.

 

 

masina in prezent are 180,000 a fost adusa in tara in Octombrie 2010 si inmatriculata in aceasi luna, ultima revizie trecuta pe cartea service este la 139,800 in 2008

la 171,000 masina a fost achizitionata din germania.

 

masina in prezent functioneaza foarte bine, nu are probleme tehnice, interiorul este foarte curat si ingrijit, perfect functionanila eletric, etc.

 

pret 5,600 euro neg la fata locului

 

 

din cauza ca imi da error la upload am atasat un link unde se pot vizualiza pozele cu masina

 

http://imageshack.us...7/p3090349.jpg/

Edited by ser23
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ser23, cum ti-am explicat si prin PM, iti repet si aici:

 

mai sus colegii au atras atentia asupra unei realitati destul de deranjante, si anume existenta acelor instalatii xenon pe masini care nu sunt prevazute cu lupa si spalator de far... nu iti inteleg iritarea :huh:

 

lipsa lupelor duce la imprastierea luminii si asa foarte puternice atat pe drum, cat si in ochii soferilor de pe contrasens sau din fata ta...

 

s-ar putea sa ramai surprins daca iti spun ca in alte tari din EU iti confisca masina pt asa ceva (+amenda), iar in Romania s-au respins ITP-uri la masini de ultima generatie tocmai din cauza acestor xenoane artizanale...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.