Jump to content

Vand BMW M5 E39 fostul TEA


activect

Recommended Posts

Se vinde masina din poze, multi o cunosc .. Este vorba de un M5 E39 din 2001 , 2 propietari a avut in tara si 1 in germania, are 210 mii km reali, nu are nici o problema tehnica, merge ca una noua si trage ireprosabil. S-au investit f.multi bani, mai jos aveti lista cu modificarile :

 

 

 

Jante Hamann PG3 19" 10j fata, 12j spate ,Evacuare Eisenmann + x-pipe Supersprint, suspensie reglabila H&R, short shift ACS,ambreiaj sport stage 3 CNS , exterior wide body, pleoapa luneta, difusser custom, perdeluta electrica, scaune electrice, coloana volan electrica, memorii scaune, shadow line, oglinzi rabatabile electric, geamuri duble, sistem sunet DSP, navigatie mare , dvd , tv , cd changer, bara stabilizatoare ACS , exterior widebody custom Ghetto Tuning

 

 

 

 

PRET : 15.000 Euro ( ACCEPT SI VARIANTE )

CONTACT : Razvan ( 0726 782 824 / officerazvan )

post-48700-0-24988900-1310472431_thumb.jpg

post-48700-0-50363500-1310472438_thumb.jpg

post-48700-0-20351600-1310472444_thumb.jpg

post-48700-0-06394000-1310472454_thumb.jpg

post-48700-0-47244200-1310472461_thumb.jpg

post-48700-0-26570300-1310472471_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cum mai nene aici e 13500 http://www.autovit.ro/bmw-m5-C19819929.html si pe forum 15000?

 

 

Masina pentru pretentiosi & pasionati :download:

 

 

A fost pana azi 15000 si pe autovit, acum am modificat pretul.... ;)

 

Ca de obicei, se fac reduceri pentru forum, cu "+"

 

ce va mai place sa barfiti ca babele alea, am uitat sa modific si aici .. oricum degeaba am pus-o aici ca nu se vinde nimic nici la 10 mii daca o pun ... numai de comentari sunteti buni toti...

 

Chiar ca Ghetto tuning. Pacat de ea! :no:

 

 

Cand ti-oi permite sa o ai atunci sa vb asa in doru p***i ... pacat de pamant ca te tine ...

Link to comment
Share on other sites

Cu asemenea atitudine... Bafta la vanzare! O sa ai nevoie.

Eu am comentat masina, nu posesorul. Iar masina are plug pe fata, scaune de arata ca vacuta Milka, jante mai nasoale decat cele stock (si ciobite pe deasupra), combinatia de culori exterioara tot de Milka, aripile alea pe spate sunt absolut oribile, iar masina e atat de lasata de zici ca a carat cartofi la piata toata viata ei.

S-a incercat un tuning gen Fast & Furios si a iesit chiar mai prost decat jegul ala portocaliu din film. E seria 5, nu vreo Honda de 2 locuri sa-i faci asa ceva. Stock arata mult mai bine. Daca as fi potential client de M5 ti-as oferi cu vreo 2k euro sub cel mai mic pret de pe piata pentru ce i-ati facut masinii asteia. Genul asta de tuning scade valoarea masinii, nu o creste. De fapt nu ti-as oferi nimic. As fugi direct.

 

Daca tu crezi ca ai adus imbunatatiri fata de:

http://1.bp.blogspot.com/-dMq0um4exTw/TV2Ee9yKJKI/AAAAAAAAAiY/1qMuRPHFSbs/s1600/bmwm5e39_1.jpg

 

sau

http://www.maxbimmer.com/forums/attachment.php?attachmentid=64145&stc=1&d=1163739687

 

Ce pot sa zic? Bafta sa gasesti pe cineva care s-o vada la fel ca tine.

 

Ghetto tuning... :rolleyes:

Edited by filon
Link to comment
Share on other sites

Cu asemenea atitudine... Bafta la vanzare! O sa ai nevoie.

Eu am comentat masina, nu posesorul. Iar masina are plug pe fata, scaune de arata ca vacuta Milka, jante mai nasoale decat cele stock (si ciobite pe deasupra), combinatia de culori exterioara tot de Milka, aripile alea pe spate sunt absolut oribile, iar masina e atat de lasata de zici ca a carat cartofi la piata toata viata ei.

S-a incercat un tuning gen Fast & Furios si a iesit chiar mai prost decat jegul ala portocaliu din film. E seria 5, nu vreo Honda de 2 locuri sa-i faci asa ceva. Stock arata mult mai bine. Daca as fi potential client de M5 ti-as oferi cu vreo 2k euro sub cel mai mic pret de pe piata pentru ce i-ati facut masinii asteia. Genul asta de tuning scade valoarea masinii, nu o creste. De fapt nu ti-as oferi nimic. As fugi direct.

 

Daca tu crezi ca ai adus imbunatatiri fata de:

http://1.bp.blogspot.com/-dMq0um4exTw/TV2Ee9yKJKI/AAAAAAAAAiY/1qMuRPHFSbs/s1600/bmwm5e39_1.jpg

 

sau

http://www.maxbimmer.com/forums/attachment.php?attachmentid=64145&stc=1&d=1163739687

 

Ce pot sa zic? Bafta sa gasesti pe cineva care s-o vada la fel ca tine.

 

Ghetto tuning... :rolleyes:

 

 

Baiete in primul rand nu eu am modificat-o dar normal ca iau foc cand vad ca tot tarusii frustrati comenteaza ... Bara fata poate nu imi place 100% nici mie dar e altceva decat toate masinile de serie pe care le vezi la noi. Despre widebody fiecare cu gusturile lui, nu se discuta si nu il schimbi tu . Legat de jante daca si hamann pg3 sunt nasoale inseamna ca tu esti un retardat la drumu mare ... Sincer masina o sa se vanda la pretu corect nu ca stai tu sa aberezi ca ai oferi mai putin , nu ai sa oferi niciodata nimic ca nici una stock nu iti poti permite si asa ca , continua sa visezi la 540i :)) =)) In masina au intrat undeva la 10 mii de euro si nu cred k e ceva de blamat sau de judecat aspru asa ca nu e vrun cotetz de masina e totusi un M5 la baza si numai chestii de calitate , branduri recunoscute am pus pe ea, nu vitan nu nimic ..

 

masina e tiganita in ultimul hal la exterior............interiorul in schimb e OEM..........pacat de ea saraca!

 

lasa asa pacat de ea daia salivati toti si muriti de invidie cand apar cu ea pe undeva ...

Edited by activect
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.