Jump to content

Vand BMW 525I 24v


iorgos

Recommended Posts

Posibil sa fi acuzat, nu zic nu, dar, chiar si asa, asta e parerea mea. Intr-adevar, nu vom ajunge la un numitor comun prea curand. In primul rand, dupa parerea mea, cumparand o masina fara certificat fiscal, ti-ai cam asumat un foarte mare risc de a ramane cu masina pe viata. Nu stiu cati sunt dispusi sa cumpere o astfel de masina. In fine, bafta la vanzare.
Link to comment
Share on other sites

Posibil sa fi acuzat, nu zic nu, dar, chiar si asa, asta e parerea mea. Intr-adevar, nu vom ajunge la un numitor comun prea curand. In primul rand, dupa parerea mea, cumparand o masina fara certificat fiscal, ti-ai cam asumat un foarte mare risc de a ramane cu masina pe viata. Nu stiu cati sunt dispusi sa cumpere o astfel de masina. In fine, bafta la vanzare.

 

Da este un risc asumat de mine de la bun inceput. Sunt destui oameni care isi cumpara masinii inmatriculate pe Bulgaria, si nu sunt deranjati de lucrul asta. Daca se vinde masina bine daca nu iar bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Up,up.

 

Masina are schimbate urmatoarele.

 

Capete de bara interior si exterior, stanga+dreapta.

Bratele superioare stanga+dreapta

Bieletele antirului fata stanga+dreapta

Bieletele antiruliu spate stanga+dreapta

Opturile dupa basculele spate stanga+dreapta

Placute frana spate

Ulei motor+filtru ulei

Filtru de aer

Filtru de benzina

Ulei cutie+filtru cutie

Sina macarale electrice

Bujii+fise

Regulator tensiune alternator

 

Pret 1800 euro.

Link to comment
Share on other sites

Daca te gandesti candva sa o dezmembrezi.... sunt interesat de interior. stima.

 

Din pacate pentru tine, ca si pentru alte persoane, masina nu se dezmembreaza. Ar fi pacat de masina s-o fac bucatii, din moment ce masina merge pe strazile din Romania, fara probleme. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.