Jump to content

cumpar scaune fata e34, piele alba


Recommended Posts

cumpar scaune fata bmw e34, merg si de e32, piele alba, in stare buna, functionale, preferabil manuale cu incalzire.

Doresc oferte serioase, in stare buna, mici defecte care se pot remedia cu o vopsire sunt acceptabile. Va rog sa postati poze detaliate aici sau pe privat.

Rog seriozitate, nu ma pune-ti sa ma deplasez cateva sute de km de pomana ca nu va mai spala Dunarea .......

Ofer un pret direct proportional cu starea lor.

ma puteti contacta aici sau pe privat va pot da nr. meu de telefon si adresa de mail.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

daca tot faci pe informatul ar trebui sa stii de e34 m5 cabrio.sau nu :goodjob:

Pt cultura ta generala,M5 E34 Cabrio a fost un prototip,nu a fost lansat spre vanzare niciodata. :good:

ON TOPIC: incearca la nr. 0748.136.193 sau la ym bogdan_tomoiaga ,el avea acum ceva timp un interior alb de vanzare.

Edited by spanga
Link to comment
Share on other sites

Pt cultura ta generala,M5 E34 Cabrio a fost un prototip,nu a fost lansat spre vanzare niciodata. :good:

ON TOPIC: incearca la nr. 0748.136.193 sau la ym bogdan_tomoiaga ,el avea acum ceva timp un interior alb de vanzare.

 

 

 

lasa,nu mai drege mamaliga.

sorry domi

Link to comment
Share on other sites

Sly06, nu drege nimeni nimic, cand esti pe langa subiect si mai ales cand nu te pricepi, te abtii... e mult mai ok.

Bafta tuturor! Last post.

 

 

 

tu de unde ai mai rasarit?pe langa subiect ai fost de la primul post

 

te ai bagat in seama intr o discutie ca musca n dosu calului.nu percepi o ironie sau o gluma, bate la alta usa.

 

spre informarea ta,pe unul din e34 am si piele alba si crede ma ca sunt mai in tema decat unul care habar nu are de m5 cabrio.

Link to comment
Share on other sites

tu de unde ai mai rasarit?pe langa subiect ai fost de la primul post

 

te ai bagat in seama intr o discutie ca musca n dosu calului.nu percepi o ironie sau o gluma, bate la alta usa.

 

spre informarea ta,pe unul din e34 am si piele alba si crede ma ca sunt mai in tema decat unul care habar nu are de m5 cabrio.

Reciteste te rog posturile mele, cred ca am fost foarte la subiect, chiar l-am ajutat cu un nr de tel si cu un id al unei persoane care vinde un interior alb.

Pune o poza sa vad si eu interiorul alb.

 

E34 M5 cabrio: The unreleased BMW M5 E34 Convertible

Edited by spanga
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.