Jump to content

cumpar geam far e46 sedan partea stanga ZKW


B.M.W.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

se poate inchide.

 

 

PS: pt calin_vl. geamul pe care mi l-ai trimis a ajuns la gunoi. nu era nevoie sa te "bucuri" la 50 lei

prietene,deocamdata am dat bani ca sa ti trim coletul,nu am primit nimic,iar daca citesti cu atentie o postare my sus,am mentionat ca NU ARATA BINE... cand am vrut sa ti trimit poze tocmai pentru a evita discutiile pe tema asta,ai refuzat si m ai pus sa ti l trimit prin posta,k la banii astia,nu my conteaza cum arata.. nu ti mai spun ca am pierddut o gramada de timp si am cheltuit in jur de 20 ron pt ambalat si trimis prin posta. deci,poti sa ti opresti tu cei 50 lei dupa care plangi.. si,apropo.. prin mes mi ai multumit pt efort si pe post scrii ca m as bucura eu la 50 ron.. altadata o sa ma gandesc y bine daca vreau sa ajut vreun coleg de pe forum. bafta...

Link to comment
Share on other sites

n-are rost sa intram in polemica. eu ti-am platit geamul, era plin de fisuri (desi mi-ai spus ca nu are), l-am aruncat si gata.

 

[LE] nu te supara ca iti reprosez. vroiam sa iau un geam si sa imi fac treaba cu el. sincer iti spun nu era nici macar de donat. unele lucruri nu merita sa le pastrezi sau sa le vinzi. am vazut ca si tu ai incercat un polish pe el dar te-ai lasat pagubas din cauza fisurilor. daca era zgariat nu era problema ca iesea ca nou. am gasit in final la dezmembrari cu 150 lei. nu sunt suparat sau ceva, fi mai sincer pe viitor. bafta

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

n-are rost sa intram in polemica. eu ti-am platit geamul, era plin de fisuri (desi mi-ai spus ca nu are), l-am aruncat si gata.

 

[LE] nu te supara ca iti reprosez. vroiam sa iau un geam si sa imi fac treaba cu el. sincer iti spun nu era nici macar de donat. unele lucruri nu merita sa le pastrezi sau sa le vinzi. am vazut ca si tu ai incercat un polish pe el dar te-ai lasat pagubas din cauza fisurilor. daca era zgariat nu era problema ca iesea ca nou. am gasit in final la dezmembrari cu 150 lei. nu sunt suparat sau ceva, fi mai sincer pe viitor. bafta

problema e k nu am facut nici un polish la sticlele alea si nici fisuri nu aveau... il am pe celalalt acasa inca si ti pot demonstra cu niste poze. daca geamul s a fisurat in timpul transp,cu toate k m am straduit sa l ambalez cat se poate de bine,nu my este pr mea.. eu l as fii trimis prin fan curier totusi. ma rog,vb ta,nu are rost sa intram in ploemica. nu sunt genul care sa dau tepe pe forum. am vrut doar sa fiu de folos. imi cer scuze pt inconveniente. stima...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.