Jump to content

vand/schimb x5 3.0d 2003


adimotor2006

Recommended Posts

Vand/schimb x5 3.0d, af 2003, 198.000 km,stare functionala foarte buna, jante si cauciucuri iarna pe 17 si de vara pe 19 (keskin)cu cauciucuri noi, interior piele crem, computer bord, magazie 6 cd-uri + radiocasetofon, carlig de remorcare, suspensie clasica + cea pe perne de aer (care poate fi remontata), stare optica buna, pret 14.000 euro negociabil sau schimb cu alte masini, cel putin acelasi an de fabricatie (sunt deschis la oferte, mai putin preluari de leasing sau rate). Edited by adimotor2006
Link to comment
Share on other sites

Faceti oferta si vedem, nu pot spune decat daca stiu despre ce este vorba, ideea este ca am si un z4, dar nu zic nu la un coupe, depinde.mersi.

 

Faceti oferta si vedem, nu pot spune decat daca stiu despre ce este vorba, ideea este ca am si un z4, dar nu zic nu la un coupe, depinde.mersi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Faceti oferta si vedem, nu pot spune decat daca stiu despre ce este vorba, ideea este ca am si un z4, dar nu zic nu la un coupe, depinde.mersi.

 

Faceti oferta si vedem, nu pot spune decat daca stiu despre ce este vorba, ideea este ca am si un z4, dar nu zic nu la un coupe, depinde.mersi.

Salut 530-ul meu X-drive 272cp te intereseaza la schimb si mai dai diferenta?E aici la vanzare.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

m-ar interesa, dar nu stiu unde sa il gasesc sa ma uit la el.mersi.

Salut am drum prin tara luni .Marti pot trece prin Hunedoara ca am drum in zona .Poti vedea atunci masina.Lasa-mi un nr de telefon pe privat.iti las si eu numarul meu pe privat .Poti sa ma suni daca vrei sa ne intalnim.Hai sa-ti dau si link-ul cu pozele.Da click aici : http://www.bmwclub.ro/forums/topic/97827-vand-bmw-530-xi-272hp-2007-redus/page__p__1377161#entry1377161

Link to comment
Share on other sites

Salut am drum prin tara luni .Marti pot trece prin Hunedoara ca am drum in zona .Poti vedea atunci masina.Lasa-mi un nr de telefon pe privat.iti las si eu numarul meu pe privat .Poti sa ma suni daca vrei sa ne intalnim.Hai sa-ti dau si link-ul cu pozele.Da click aici : http://www.bmwclub.ro/forums/topic/97827-vand-bmw-530-xi-272hp-2007-redus/page__p__1377161#entry1377161

 

ok, cand ajungi in Deva, da-mi un telefon pe 0757058128.mersi

 

Pe mobile.ro. ID anunĂž:144754387

am intrat pe mobile.ro, dar nu am gasit sa caut dupa id, da-mi alte detalii, gen locatie, an fabricatie, pret, sa il pot gasi.mersi.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

m-ar interesa, dar nu stiu unde sa il gasesc sa ma uit la el.mersi.

Ei Adi , ce zici ne combinam .Asteptam raspuns la mail-ul pe care ti l-am trimis.Acum ai vazut si masina am vazut-o si eu pe a ta.Ce zici?

 

Ei Adi , ce zici ne combinam .Asteptam raspuns la mail-ul pe care ti l-am trimis.Acum ai vazut si masina am vazut-o si eu pe a ta.Ce zici?

P.S.

Mai intreaba pe forum daca nu merita schimbul.Sigur baietii pot sa-ti dea un sfat bun.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Vand/schimb x5 3.0d, af 2003, motorizare de 135 kw, dar are chiptuning, asa am cumparat-o, aprox. 202.000 km,stare functionala foarte buna, jante si cauciucuri iarna pe 17 si de vara pe 19 marca keskin, interior piele crem, computer bord, magazie 6 cd-uri + radiocasetofon, carlig de remorcare, stare optica buna, .Masina are schimbata suspensia cu una clasica deoarece cea pe perne de aer mi-a creat mari probleme, iar cand avea cca 199.000 km i-am schimbat uleiul din cutie. Nu are defecte tehnice ascunse, se poate verifica si la Contempo Sibiu, ca am vazut ca se mai fac astfel de lucruri, unde am fost de mai multe ori sa ii repar suspensia pe perne de aer, fara sa reusesc sa rezolv problema definitiv. Sunt al 5-lea proprietar ca si asta conteaza pentru multi.Nu pot pune poze, dar anuntul mai este postat prin martie 2011, iar acolo sunt si poze.Pret 10.500 euro negociabil sau schimb cu alte masini(sunt deschis la oferte, mai putin preluari de leasing sau rate).Nu vreau schimburi cu masini care sa aibe probleme de tot felul, pentru ca in masina mea te urci si pleci cu ea fara sa te lase dupa 1000 km.Daca sunt ceva doritori trimit poze pe e-mail.Mersi.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.