Jump to content

vand bmw 525 d pachet M Individual


fulviuss

Recommended Posts

Nu are cum sa faca BMW serii de cate 400 de masini dintr-un model comun, nici macar Alpina nu face serii asa scurte, si te gandesti ca Alpina face doar cu un anumit model, B5 B3 etc. Nu am vazut la Individual sa fie vreo placuta pe undeva care sa spuna numarul. Doar la Alpina este chestia asta, si e la vedere pe bord pusa. Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Un exemplar foarte frumos, nu stiu cum poti sa te desparti de asa o masina. Pentru mine la cum arata 5-arul cred ca isi merita toti banii ,indeferent daca e individual editie limitata sau nu.Sunt si eu din Botosani dar nu am reusit sa vad masina inca de aproape .Comfirm la ce a zis si flavius.paul,ca acest exemplar merita sa ajunga pe mainile unui adevarat pasionat al marcii B M W, sa aiba grija asa cum ai avut si tu pana acum. VANZARE BUNA!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bmw Individual iti da posibilitatea sa iti alegi alta culoare, la caroserie la tapiterie la interior. atat. si platesti mai mult bineinteles. de unde si numele de individual. seria limitata fura ochiul la badea gheorghe care da 200 euro in plus doar sa i-o tina 2 zile pana merge dupa ea.

Cat despre masina, nimic de reprosat, cel putin din poze.

Link to comment
Share on other sites

Rog colegii de forum sa lase comentariile inutile acestui topic!!masina are 180.oookm!cat de reali asta nu mai pot garanta,dar dupa cum arata interiorul si masina tind sa cred ca ii are!masina se prezinta mai bine in realitate decat in poze!!atasez o poza si cu cealalta masina sa eliminam dubiile ca este aceeasi masina!!

 

Bv frate :) a fost prea tare faza asta :))

Felicitari! Masinile sunt superbe!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.