Jump to content

Cumpar Baterie Auto pt bmw


sor

Recommended Posts

ma mir ca sunt si oameni care vand baterie cu 50 lei si cred ca ar fi buna daca ai incarcao

:yahoo:

:LMAO:

repet baterie originala bmw

BOSH

foarte buna

o am pe masina de cand am adus masina din germania din noiembrie 2010

am dus o iarna cu ea

o vand pt ca am carcasa mare de baterie intre 90-110 amperi pt diesel

nu sta bine in carcasa.la sfarsitul lunii imi iau o baterie mai mare, de asta o vand.

pretul este 50 euro, adica 200 lei fix.

Edited by NuZz0
Link to comment
Share on other sites

am inteles de prima data anuntul tau. mare parte din greseala o am si eu ca am scris ca vreau bat de 74-90 ah, m-am mai interesat si-mi treb o baterie mai mare 90-100 ah pt motorul meu , mai ales iarna. iti multumesc pt oferta caut ceva mai mare si cu o data a fabr mai apropiata de zilele noastre.

Stiu , o sa-mi spui sa-mi iau noua, noua de 100 ah este peste 5 mil . . . .si ma gand ca sunt multi care nu au ce face cu unele baterii. inca o data ms!!

Link to comment
Share on other sites

Ce motor ai de vrei așa baterie mare?.. Eu chiar m-am uitat ca am vrut sa cumpar de noua .. Si nu am vĂŁzut nicĂŁieri sa scrie anul de fabricatie..

si eu m-am uitat si nu am vazut anul fabricatiei

si la a mea si in magazin

daca ii trebuie o baterie asa mare sigur are motor diesel

si mie imi trebuie tot 90-110 ah

baterie varta 550 ron noua 90 ah

cu garantie

am vazut intr-un catalog la metro

eu de acolo iau

Link to comment
Share on other sites

si eu m-am uitat si nu am vazut anul fabricatiei

si la a mea si in magazin

daca ii trebuie o baterie asa mare sigur are motor diesel

si mie imi trebuie tot 90-110 ah

baterie varta 550 ron noua 90 ah

cu garantie

am vazut intr-un catalog la metro

eu de acolo iau

Cam acolo e prețul .. Eu am gĂŁsit la 90 ah la 480 RON cu predare de baterie .. Dar nu scrie ani de fabricatie ,si dacĂŁ nu iei una cât mai recenta s-ar putea sa aparĂŁ probleme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu am un 520 e 39, pt a mea am vazut ca e de 90 ah, orig bmw, anul fabricatiei e undeva in lat bateriei ,in spate,stantat , adik spre ex la mine apare 04 05 06 etc si e stantat 05 , deci are 6 ani . ii ajunge . .
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.