Jump to content

BMW 318i e46


kszabi2005

Recommended Posts

mai lasi ceva din pret? te ocupi cu masini? gentile includ pretul? este 100% euro 3? nu ma pricep la norme ....s-ar putea face o autencititate la ea..? accepti un test? stima...

 

Sa fiu sincer m-ar tenta...dar nustiu cat e taxa la ea...exact!

 

Mai las foarte putin din pret. Jentile de aluminiu nu sunt incluse in pret, masina vine cu jante de tabla cu capace originale si cauciucuri de iarna 2 foarte bune si 2 noi noutze! Norma de poluare este euro3 100% garantez eu, putem face autenticitate! Accept orice test!

Link to comment
Share on other sites

Taxa specifica pe cilindree:

8868,6 EURO

Cota de reducere:

89%

Vechime:

> 13 ani ... <= 14 ani: 1998, 1999

TAXA (in EURO):

976 EURO

TAXA (in RON):

4,217 RON

 

 

Taxa specifica pe cilindree:

8868,6 EURO

Cota de reducere:

84%

Vechime:

> 12 ani ... <= 13 ani: 1999, 2000

TAXA (in EURO):

1,419 EURO

TAXA (in RON):

6,133 RON

sursa calculatorului! care din variante ti se potriveste la masina ta?

Link to comment
Share on other sites

Taxa specifica pe cilindree:

8868,6 EURO

Cota de reducere:

89%

Vechime:

> 13 ani ... <= 14 ani: 1998, 1999

TAXA (in EURO):

976 EURO

TAXA (in RON):

4,217 RON

 

 

Taxa specifica pe cilindree:

8868,6 EURO

Cota de reducere:

84%

Vechime:

> 12 ani ... <= 13 ani: 1999, 2000

TAXA (in EURO):

1,419 EURO

TAXA (in RON):

6,133 RON

sursa calculatorului! care din variante ti se potriveste la masina ta?

 

 

 

 

E varianta asta:

Taxa specifica CO2: 19,5 EURO

Taxa specifica pe cilindree: 6211,296 EURO

Cota de reducere: 84%

Vechime: > 12 ani ... <= 13 ani: 1999, 2000

TAXA (in EURO): 997 EURO

TAXA (in RON): 4,309 RON

 

 

La euro 3 trebuie sa pui si emisii de co2, deaceea ti-o dat mai mult tie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
crezi ca o sa iti cumpere cineva masina vreodata?in halu in care incerci sa negociezi daca se poate spune asa....tu ori esti vreun bisnitar de 2 lei..ori incerci sa prostesti lumea p'aci...desi vad ca nu prea ai sanse..ai masina la vanzare de o gramada de timp...cum poti sa vinzi o masina..cu sau fara airbag?e optional la la tine? schimbi amortizoarele ..si daca nu iti iei pretu ..le dai jos?esti penibil..scuze de off...
Link to comment
Share on other sites

serios..tu ai cumpara o masina de la cineva cu un topic asemanator tie?...ori vinzi o masina completa...ori o dai pe tzeapa in targ..aici e forumul BMW...deci cred ca sunt destui oameni care se pricep la masini..in special bmw-uri..

Da, stiu ca 90% din populatia acestui stat care au masina nu isi intretin si nu stiu ce inseamna sa intretina, da eu mai bine pun 2 suspensii decat sa ajung in santz si poate nu stiai da o suspensie buna costa si daca am dat banipe ea nu o fac cadou nimanui! Da dece sa dam bani la service din timp sa avem o masina in regula, frane bune, sa fie stabila masina, cauciucuri bune etc., daca putem da banii mai tarziu la tinichigerie, vopsitorie si spaga la ITP sa ne treaca cu frana pe o roata. Dece sa luam masina pusa la punct daca putem lua masina forjata mai ieftin?

Link to comment
Share on other sites

te inteleg perfect...dar tre sa vii cu o alta abordare..tu ai venit ceva de genu "nu vrei sa dai bani..o iau inapoi"..in fine..o lasam asa..sa nu umplem topicu cu lucruri inutile..bafta la vanzare

Ideea e ca am lasat atunci din pret ca aveam nevoie de bani, dupa aceea am facut rost de niste bani, am mai schimbat pe masina ce era de schimbat si nu vreau sa scap de masina la orice pretz, nu ma grabesc, daca nu iau cat vreu eu mai bine o pastrez!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.