Jump to content

Cumpar interior e36


Recommended Posts

Ma intereseaza un interior impecabil din panza sau semipiele de seria 3 e36 cu :

-tetiere spate ;

-cotiera spate ;

-cotiera fata ;

-scaunele din fata cel din dreapta sa se poata regla si el pe inaltime si cel din stanga sa aibe optiunea ptr picior.. acea parte care se desprinde mai tare nustiu cum se numeste ma scuzati...

-plafon ;

-feȚe usi ;

Astept oferte... sper sa fiu ajutat ca nu gasesc nici unde :(

Link to comment
Share on other sites

#1 "chestia aia" pt picior, e la interioarele sport, deci asta trebuie sa cauti

#2 masina e sedan sau coupe?

#3 gasesti cam pe toate forumurile inclusiv aici cred (doar sa ai in vedere #1 si #2)

 

e sedan.. aia de picior era asa.. daca se putea.. si am cautat pe forum si nu am gasit ce mi`am dorit.. adica nu prea am gasit nimica numa posturi din 2009....

 

#1 "chestia aia" pt picior, e la interioarele sport, deci asta trebuie sa cauti

#2 masina e sedan sau coupe?

#3 gasesti cam pe toate forumurile inclusiv aici cred (doar sa ai in vedere #1 si #2)

 

din tot ce am scris eu acolo tu numa la chestia cu piciorul te`ai referit.. m`ai ajutat intr`un fel ? NU... stiam ca sunt la interioarele sport.. dar poate vreau interior sport daca nu gasesc normal si`mi pun sport na.. vreau sa imi dati informatii bune cum ca aveti de vanzare nu sa vina cineva sa ma invete pe mine ca scaunele alea is de tractor si alea de coupe...

Link to comment
Share on other sites

Tare as vrea sa vad si eu cum arata interiorul ala complet recaro, si cu fete de usi, la doar 100 euro.

 

scuze nu vreau interior recaro... vreau un interior din panza care sa fie impecabil si pe spate sa fie cu tetiere si cotiera ( daca se poate semipiele ) nu cumpar bucati.. 4 fete de usi.. un scaun o tetiera... raman dupa cu piese in plus.. multumesc oricum mai astept oferte !

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui mai intai sa stii ce vrei, sa te documentezi, sa intrebi, ca nimeni nu s-a nascut invatat. Iar noi vom sti sa te ajutam, sa te indrumam:

 

- scaunele din fata cel din dreapta sa se poata regla si el pe inaltime si cel din stanga sa aibe optiunea ptr picior.. acea parte care se desprinde mai tare nustiu cum se numeste ma scuzati... Acea bucata se gaseste doar la recaro, eventual vader.

 

- apoi, semipiele nu gasesti pentru e36 decat la scaunele sport, recaro. Nu s-a facut semipiele la interior normal.

 

Spor la cautat !

Edited by Barlinek
Link to comment
Share on other sites

Ar trebui mai intai sa stii ce vrei, sa te documentezi, sa intrebi, ca nimeni nu s-a nascut invatat. Iar noi vom sti sa te ajutam, sa te indrumam:

 

- scaunele din fata cel din dreapta sa se poata regla si el pe inaltime si cel din stanga sa aibe optiunea ptr picior.. acea parte care se desprinde mai tare nustiu cum se numeste ma scuzati... Acea bucata se gaseste doar la recaro, eventual vader.

 

- apoi, semipiele nu gasesti pentru e36 decat la scaunele sport, recaro. Nu s-a facut semipiele la interior normal.

 

Spor la cautat !

 

multumesc mult !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.