Jump to content

Cumpar BMW 320i/320d E90 sau 120i/120d E87


vecinul

Recommended Posts

Cumpar BMW 320i/320d E90 sau 120i/120d E87 ,ofer maxim 12.000 Euro in functie de starea si optiunile masinii.

 

Obligatoriu inmatriculat in Romania,intretinut,neavariat,sa aiba toate cheile originale + carte service.

An minim 2005. Maxim 180.000 Km(reali)

 

Prefer ca masina sa aiba si urmatoarele optiuni :

geamuri electrice fata/spate, aer conditionat(climatronic), sistem navigatie, comenzi volan.

 

Nu cumpar decat de la proprietar de preferat de la un membru BMW Club.

Astept oferte serioase.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Cumpar BMW 320i/320d E90 sau 120i/120d E87 ,ofer maxim 12.000 Euro in functie de starea si optiunile masinii.

 

Obligatoriu inmatriculat in Romania,intretinut,neavariat,sa aiba toate cheile originale + carte service.

An minim 2005. Maxim 180.000 Km(reali)

 

Prefer ca masina sa aiba si urmatoarele optiuni :

geamuri electrice fata/spate, aer conditionat(climatronic), sistem navigatie, comenzi volan.

 

Nu cumpar decat de la proprietar de preferat de la un membru BMW Club.

Astept oferte serioase.

Multumesc.

11.999...masina este full de full.la 12.000 ai de unde alege.

Link to comment
Share on other sites

aaaaa.ai inteles gresit...nu masina mea....cauta pe autivit...ai sute de anunturi de unde poti alege...a mea este nepretuita :yahoo: :heart:

 

 

Gressela mea, ai exact ce cautam si chiar este full de full; chiar ai o masinuta foarte frumoasa :p

Treaba e ca as vrea de la cineva "cunoscut" (nu atat mie, ci si forumului), sunt o groaza de oferte pe internet, dar as vrea o masina al carei proprietar a pus si suflet nu doar piciorele in ea :) (nu mai zic minciuni, daune totale, defecte ascunse, sute de mii de Km dati in spate)

Am bani, dar nu am bani sa mai imi iau inca una prea curand, asa ca vreau sa fac alegerea buna din start. Din acest motiv m-am alaturat acestui club plin de pasionati BMW ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Sincer, cu 12.000 e fooooarte greu sa gasesti si una cheala dar buna, cu atat mai putin una si buna si full de full, asa cum ai denumit-o tu.

 

Stiu ca nu se gasete usor, dar nu cred ca este imposibil, sunt vreo 3-4 oferte actuale pe forum cu ceva asemanator a ceea ce caut eu.

Nu caut full de full, daca te uiti in anuntul meu scrie ca "Prefer" anumite optiuni, dar o sa ramana de vazut ce oferte sunt, daca o sa fie.

Si in plus nu ma grabesc, trece anul, apar modele noi... O sa vedem... Nimic nu este batut in cuie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lucica, sa nu spui ca vrei s-o vinzi???!!! E una dintre cele mai ingrijite de aici si, cu istoric la zi! :frantics:

Mi se rupe inima de ea dar s-ar putea sa plec din tara vreo 8 luni si sa tin doua in parcare parca nu-mi vine. Ursul nu-l dau ca am muncit la el si e masina mea de suflet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.