Jump to content

VAND Bmw 320d 2004 Exclusive Line


Mircea-Finutz

Recommended Posts

Fabricatie 11-2003 conform VIN. Prima Inm 11-2007(Taxa 0).

EXCLUSIVE LINE,

Culoare: Visiniu Metalizat Perlat(de fabrica).

3 Chei, 150cp, 6 Trepte,

Full Piele(striata si impecabila),

Plafon negru,

Scaune Incalzite+Electrice Lombar,

Volan Piele+Comenzi,

Climatronic,

Pilot Automat,

Cotiera Fata+Spate,

Jante Aliaj originale+Cauciucuri Iarna NOI,

Senzori Lumina + Ploaie + Parcare + Antiorbire,

Xenon de Fabrica cu spalatoare + Xenon Proiectoare + Angel Eyes,

Folie geamuri Autorizata.

Schimb ulei+filtre+multiple piese schimbate recent.

Accept orice test.

Pret: 7259E

Accept variante la 8000E.

 

0730.823.493

 

Nu Pot Adauga Poze!!!! Eventual dati pm sa vi le trimit.

Edited by Mircea-Finutz
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru ignoranta mea referitoare la dotarile unui E46! Nu trebuie sa te supere, mai ales ca ...sunt si altii!

Apoi, este forum, nu site pt anunturi de mica publicitate (citeste regulamentul cu atentie, te rog)

Apoi, rd ca ai scris gresit; masina e fabricata in 2003 si inmatriculata prima data in 11. 2007? (a stat in showroom atata timp?)

Apoi, daca vrei sa postezi si poze, fa-o in termenul din regulament

Multumesc pt intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru ignoranta mea referitoare la dotarile unui E46! Nu trebuie sa te supere, mai ales ca ...sunt si altii!

Apoi, este forum, nu site pt anunturi de mica publicitate (citeste regulamentul cu atentie, te rog)

Apoi, rd ca ai scris gresit; masina e fabricata in 2003 si inmatriculata prima data in 11. 2007? (a stat in showroom atata timp?)

Apoi, daca vrei sa postezi si poze, fa-o in termenul din regulament

Multumesc pt intelegere!

 

Vad ca iti este EXTREM de greu sa iti folosesti imaginatia, in schimb esti foarte grabit sa faci posturi ceea ce ma face sa cred ca esti un forumist infocat(ca sa nu spun altfel) si nimic mai mult, aici ai cea mai mare importanta tu ca om si punct. Masina este adusa din Germania(acolo s-a nascut si trait pana in 11.2007) :hyper: .

Poze am specificat in primul pe post ca nu pot pune, nu stiu de ce, dar nu le pot pune.

 

ROG INSISTENT SA SE INCHIDA ACEST TOPIC SAU SA SE STEARGA, CHIAR IMI ESTE GREU SA IMI PIERD TIMPUL SA RASPUND LA TOT FELUL DE INTREBARI ABSOLUT STUPIDE.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.