Jump to content

Cumpar set ANVELOPE VARA


Recommended Posts

Ma intereseaza set de 4 bucati anvelope de vara,noi,dimensiunea 245/45/17,cu dot minim inceputul lui 2011.

 

Marcile sunt Michelin,Goodyear,Dunlop sau Bridgestone.

 

Daca oferta este foarte buna,cumpar 2 seturi,adica 8 anvelope.

Link to comment
Share on other sites

Salut

iti pot oferi urmatoarele variante

goodyear efficient grip 95w 885 ron

continental sportcontact 3 95w 912 ron

michelin primacy hp 95y 990 ron

michelin pilot sport 3 99y 1098 ron

 

0751196982

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pai ce oferte mai bune vrei tu? le vrei moca??

 

Ai oferta intre 885-1000 RON, in conditiile in care ai mentionat ca vrei cu Dot minim 2011. Adica anvelope NOI sau APROAPE NOI.

 

Mie oferta colegului de mai sus mi se pare pomana. Iti dau eu dot 2009 la 800 RON.

Link to comment
Share on other sites

1.dot 2011 inseamna un an intreg!?!Ce ti se pare asa de 'nou'?

2.astept oferte,nu comentarii.

3.anvelopele tale nu ma intereseaza.

 

P.S. Oferte(plural) inseamna mai mult de una.Ca sa intelegi si tu.

Edited by CTS
Link to comment
Share on other sites

a comenta nu inseamna a-mi spune ce sa cumpar si cand.

repet,comentarii la ce?la cat vreau eu sa ofer?sau ca nu am acceptat prima oferta? :goodjob:

Tu ai adus aminte de comentarii, eu doar am subliniat ca se poate. Daca sunt altceva, se pot si alea.

E treaba ta sa fii cu coada pe sus, ca esti pe banii tai; dar ideea e sa nu fii neplacut surprins de oferte si sa te exprimi conform, de parca ar fi cineva de aici de vina ca nu-ti ofera ce-ti trebuie tie.

Link to comment
Share on other sites

ok,ca sa incheiem offtopic-ul.Este exact treaba mea ce oferte astept si cu cat voi cumpara,ai dreptate.E si normal.nu stiu de unde sensibilitatea asta in ceea ce priveste exprimarea,cand eu pur si simplu,pe topic-ul meu,mi-am aratat 'indignarea'(mult spus) ca inafara de 1 singura oferta,nu am primit alta.Cu atat mai mult cu cat nu am mentionat nicaieri ca ofer X suma.

Iar raspunsul meu pt userul de mai sus,a fost pe masura afirmatiilor sale.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.