Jump to content

Vand E60 2004, 525D


babie 10

Recommended Posts

ms frumos!

sincer, eu n-as vrea s-o dam, dar flavius isi doreste foarte mult un x5 (cred ca-l intelegi prea bine :)) si nu ne putem permite si x5, si e60 si restul cheltuielilor.

oricum, n-o vom da, asa cum insinuau alti useri pe un pret de nimic. pur si simplu, mai bine o tinem noi, caci stim ce si cat am investit in ea, stim cum este masina intretinuta, etc.

vom trai si vim vedea!

Il inteleg... :good: B)

Link to comment
Share on other sites

cine mai cumpara o masina in ziua de azi fara sa studieze piata si sa aiba habar de preturi?

cred ca nimeni, asa ca daca va fi interesat cineva de ea sigur va negocia pretul la valoarea reala a pietei si nu va plati mai mult decat face.

important e ca s-au bagat bani in masina iar vanzatorul recunoaste si km reali fata de altii care nu investesc un leu in intretinere, iar asta poate insemna mai putine probleme pentru cumparator.

 

bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

babie ai rabdare

o sa te tot streseze tot felul de cunoscatori ai pietei auto, ei doar vorbesc si atat

si pe mine m-au stresat ca masina nu face nici 6000 E, si pana la urma am dat-o la cat am vrut

sincer mie mi-a fost mai greu cand am cumparat masina, greu gasesti una in mintile ei

o masina intretinuta cum trebuie tot timpul are alt pret

bafta la vanzare, e o masina foarte buna si ingrijita

Link to comment
Share on other sites

multumesc frumos!

intr-adevar, s-au bagat bani in masina, si voi stiti asta. nu-mi pare rau de ei, si nici nu vreau sa ma mandresc pe-aici cu ce-am bagat sau nu in ea, dar n-am lasat nimic sa cada/troncane la masina! tot ce trebuia schimbat a fost schimbat la timp (cei care au fost la herculane cu mine s-au ocupat de servisarea ei de-a lungul timpului si au facut treaba buna, zic eu)

@bzk, n-am de ce sa nu recunosc km masinii, cu toate ca la sb si la pitesti mi-au spus km care ii are in bord in momentul citirii cheii, iar la craiova au spus tot pe-acolo +/- ceva.

nu sunt genul care sa minta sau sa ascunda eventualilor cumparatori ceva. vreau ca omul sa stie tot, cu bune si rele, si sa ia cea mai buna decizie, in cunostinta de cauza, si, daca mai e sa ne intalnim vreodata, sa bem linistiti o cafea.

am mai avut un e46, l-am vandut unui prieten cand am luat e60`ul, omul o are in luxemburg, si de cate ori vine in tara ne suna sa vedem masina (are tot numele meu la nr, si-mi trezeste amintiri placute) si mereu ne spune ca este extrem de multumit de ea.

n-are legatura cu topicul, si cer scuze moderatorilor pt ca m-am intins

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

clau, ms frumos......bebe asteapta sa va cunoasca! iesim mai la vara la o plimbare in parc

da, masina este unca la noi.....fla nu s-a mai interesat de vanzarea ei, n-a mai avut timp nici sa caute altceva, si pana nu gaseste nu cred c-o da pe-asta!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.