Jump to content

Cumpar Volan 3 Spite E36


Recommended Posts

am gasit zilele astea un arirbag la un prieten, este vorba de cel in 3 spite pt e 36, a zis ca mi-l da mie, daca ii montez folia la cel al lui de pe masina, deci

As dori sa cumpar doar covrigul, fara airbag

Astept oferte, va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

nu cred vei primi o oferta mai buna decat a mea

 

nu vinde nimeni fara airbag

 

cred

 

eu il vand asa pt ca airbagul i l-am dat unui prieten, ca altfel nu l-as fi vandut

 

a crescut pretul la 110 lei pt ca nici nu te-a interesat ceva poze la el

 

vrei volan de BMW nu de dacie

 

si mai vrei sa dai si 21 de lei pe el

 

rusine

 

a crescut

 

e 120

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg care e problema ta! Chiar nu am avut divergente cu nimeni pe aici si am cumparat si am vandut destule. Am libertatea sa aleg ce sa cumpar, de unde vreau de la cine vreau si la ce pret vreau, e banul meu si marfa ta. Daca vrei sa vinzi ceva de acuma inainte adopta ceva strategie de marketing mai buna, ca nu faci fata.

 

A inceput sa liciteze cineva in afara de mine, sau ce sunt cu preturile acelea...:) chiar nu ai la cine sa il vinzi? Poti sa iti faci bazar de antichitati, sau sa-l donezi. Iti mai ofer donatie 2, unul cu airbagul sarit si unul de epoca dupa dacie.

Stai linistit ca nu ti-l mai iau nici la 21 de lei! Si daca dau o gramada de bani pe el!

Link to comment
Share on other sites

copil inganfat

 

ce pot sa iti cer

 

nu e vorba de a vinde aici

pur si simplu ai deschis un topic in care ai cerut oferte

 

se gaseste cineva sa iti posteze un mesaj cu o oferta, iar tu nici macar nu raspunzi ofertelor

 

politica fie iti place fie nu, macar ai primit o oferta, la care nici macar nu ai raspuns cu "multumesc e prea mult pentru mine sau astept si alte oferte". ASTA DERANJEAZA, pentru ca tu ai deschis topicul.

 

doar asa am putut conversa cu tine : INERVANDU-TE

 

deja e satula lumea de maimutoi din astia care deschid topicuri si nu raspund vreun an de zile, nu conteaza contextul topicului

 

tu credeai ca daca am marit pretul de 2 ori si ofticandu-te eu mai am vreo sansa in a-ti vinde volanul???????????? nu era o tactica de a vinde ci de a vedea si eu si lumea ceea ce esti

 

nici nu as vrea sa stiu daca ai ceva la vanzare pe acest forum, pentru ca is convins ca iti urmaresti doar si numai interesul tau, nu si al celuilat care cumpara ceva.

 

NU AM NIMIC CU TINE PERSONAL...........

 

 

numai bine

Link to comment
Share on other sites

copil inganfat

 

ce pot sa iti cer

 

nu e vorba de a vinde aici

pur si simplu ai deschis un topic in care ai cerut oferte

 

se gaseste cineva sa iti posteze un mesaj cu o oferta, iar tu nici macar nu raspunzi ofertelor

 

politica fie iti place fie nu, macar ai primit o oferta, la care nici macar nu ai raspuns cu "multumesc e prea mult pentru mine sau astept si alte oferte". ASTA DERANJEAZA, pentru ca tu ai deschis topicul.

 

doar asa am putut conversa cu tine : INERVANDU-TE

 

deja e satula lumea de maimutoi din astia care deschid topicuri si nu raspund vreun an de zile, nu conteaza contextul topicului

 

tu credeai ca daca am marit pretul de 2 ori si ofticandu-te eu mai am vreo sansa in a-ti vinde volanul???????????? nu era o tactica de a vinde ci de a vedea si eu si lumea ceea ce esti

 

nici nu as vrea sa stiu daca ai ceva la vanzare pe acest forum, pentru ca is convins ca iti urmaresti doar si numai interesul tau, nu si al celuilat care cumpara ceva.

 

NU AM NIMIC CU TINE PERSONAL...........

 

 

numai bine

 

Chiar nu sunt nervos deloc copile, inca sunt fericit ca imi faci activ anuntul :) , poti sa mai scrii la 2 , 3 zile cate ceva, pana imi fac rost de volan.Chiar nu trebuia sa ma faci maimutoi, sunt LEU

Edited by leutzu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.