Jump to content

Cumpar Pt E46


Recommended Posts

salut,

 

din pacate a mea nu are si al 4lea buton(cel cu difuzor ) in rest cred ca in principiu are trebui sa fie la fel, cu tot cu mufe la prestul de 350e negociabil

mentionez ca este intr o stare impecabila fara urme de uzura(auto avariat)

 

merci

Edited by ere_79
Link to comment
Share on other sites

salut,

 

din pacate a mea nu are si al 4lea buton(cel cu difuzor ) in rest cred ca in principiu are trebui sa fie la fel, cu tot cu mufe la prestul de 350e negociabil

mentionez ca este intr o stare impecabila fara urme de uzura(auto avariat)

 

merci

 

Salut, nu vreau sa fiu rau sa u sa te jignesc cu ceva, dar acea consola noua cu toate butoanele este 550 lei cu factura ( daca o iau pe firma imi deduc ceva cheltuieli 56% mai precis) asa ca nu imi permit sa dau mai mult de 150 - 200 lei, uite iti trimit si pagina cu pretul http://www.realoem.ro/ , codul piesei este: 61 31 6 925 512, deci nu am cum sa dau vreodata 350 euro pe ceva care costa mult mai putin noua. Multumesc oricum de intentie, dar imi trebuia si cu butonul de hifi pentru HK, o zi buna.

 

poti sa gasesti detalii aici: http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Touring/Europe/320d-M47/LHD/N/2001/june/browse/vehicle_electrical_system/switch_unit_centre_console/#61 31 6 925 512

si arata ca in poza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.