Jump to content

Vand Bmw E90 320Da


Alex75

Recommended Posts

Vand BMW E90 320dA, 163 c.p.

Fabricate in Septembrie 2005, inmatriculata Iulie 2009 in Romania

114.000 km

Dotari:

Cutie steptronic

Navigatie professional

8 airbag-uri

Dublu climatronic

Incalzire in scaune

Faruri xenon

Volan M cu comenzi

Senzori de ploaie, lumina, de parcare spate

Scaune fata sport

Tapiserie piele/textil

Cruise control

Webasto

Oglinda interioara electrocroma

Schimbator viteze Performance

Magazie 6 cd-uri

Eleron portbagaj

Schimbat ulei+filtru cuie viteze,ulei motor+filtru, filtre(aer, motorina,polen), antigel, lichid servo, ulei diferential+discuri frana, placute frana fata.

Pret: 13.300 euro negociabil

P.S. Pragul stang a fost schimbat si vopsit pe casco, barele vopsite(casco)

post-1631-0-05977600-1328266840_thumb.jpg

post-1631-0-06214900-1328266848_thumb.jpg

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

Nu ai mai multe poze recente cu masina? M-ar ajuta niste poze cu interiorul in care sa fie in prim plan volanul, scaunul soferului si fata portiera sofer (zona de control a geamurilor).

 

Jante de aliaj nu are masina ? Cauciucuri iarna/vara?

 

O serie ar putea ajuta pentru verificarea numarului kilometrilor.

 

Multumesc,

Cosmin

Link to comment
Share on other sites

Cum iti spuneam in postul anterior:

 

1.M-ar ajuta niste poze cu interiorul in care sa fie in prim plan volanul, scaunul soferului si fata portiera sofer (zona de control a geamurilor).

 

2.Jante de aliaj nu are masina ? Cauciucuri iarna/vara?

 

3.O serie ar putea ajuta pentru verificarea numarului kilometrilor.

 

La punctul 2 se poate deduce din postul respectiv ca ai avea jante de aliaj dar nu si ca ar fi incluse in pret. Poze cu interiorul n-am gasit pe acolo.

 

Multumesc,

Cosmin

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Multumesc pentru poze.

 

Dupa uzura de pe scaunul soferului mi-e greu sa cred ca masina are doar 114k km. Nu vreau sa ma intelegi gresit dar scaunul de la e46-ul meu, din 1999, cu aprox 190k km (inclin sa cred ca ar fi reali) prezinta semne de uzura mult mai mici in conditiile in care are varsta dubla si aproape de 2 ori mai multi km.

 

Rog pe cineva sa verifice VIN-ul: VA22583 daca se poate si sa prezinte intrarile in service la ce nr de km au fost facute.

 

Multumesc,

Cosmin

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Nu vreau sa iau partea nimanui, insa fac si eu o mentiune cat de cat obiectiva in ceea ce priveste scaunul in discutie si uzura lui.

 

Am avut un M6, care la 46.000 de km (cu siguranta reali) a capatat o uzura destul de nasoala in zona aripioarelor de la scaunul soferului, datorita frecarii la care era supusa zona respectiva, de fiecare data cand intram, ieseam in/din masina... eu sunt si mai mare asa si asta a "ajutat" din pacate :(

 

uite, am gasit si o poza in care se vede, gandeste-te ca maisna lui are aproape triplu nr de km...

post-669-0-45329300-1328285328_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Totul depinde de cum au tratat suitul in masina fostii proprietari. Unii se arunca pur si simplu in scaun cand se suie, altii sunt mai masivi si au mobilitate mai redusa si se sprijina mai tare in aripioara. Unora nu le pasa de masina.
Link to comment
Share on other sites

Nu mai stiu exact cati km avea la ultima intrare in service, oricum km reali sunt dublu fata de ce arata acum pe bord.

 

Am vrut sa iau si eu masina, si i-am si zis ca nu are km reali.. Stie si el asta. Cine nu ma crede poate verifica reprezentanta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.