Jump to content

Vand BMW 320i Cabrio, E36


M-Racing

Recommended Posts

BMW 320i Cabrio

Fabricatie 03/1996

Motor: 2.0i VANOS, 150 CP

Km la bord: 182.000

Culoare: Violet metalizat

 

Dotari:

 

- 4 x geamuri electrice;

- oglinzi electrice si incalzite;

- soft-top cu decapotare electrica;

- HARD-TOP;

- AER CONDITIONAT;

- scaune sport din piele cu incalzire in 2 trepte;

- radio-casetofon + CD-Changer in portbagaj, originale BMW;

- jante aliaj usor 17" cu anvelope de vara, jante aliaj usor 15" cu anvelope de iarna;

- faruri cu angel-eyes, stopuri clare;

- bara fata si praguri M;

- toba sport Supersprint;

- bara de rigidizare intre amortizoarele fata, din aluminiu;

- bujii noi, BERU Ultra-X cu 4 electrozi;

- carte de service la zi, manuale pentru absolut tot ce s-a schimbat pe masina, inclusiv garantii.

 

O masina de colectie, foarte intretinuta. In Germania a avut un singur proprietar si a fost folosita ca si masina de concedii. Nu s-a fumat in ea.

 

Avand in vedere ca nu pot atasat fotografii ale masinii la rezolutie mare, pun un link unde pot fi vizualiate.Alte fotografii la cerere, insa dupa ce se mai topeste zapada. Momentan nu o scot din garaj.

Cateva dintre fotografiile din link-ul de mai sus le voi atasa la rezolutie scazuta.

 

INMATRICULATA IN 2010!

 

Contact: 0722.345.163 / 0766.405.645.

Pret: 6.000 EURO

 

post-20510-0-80810000-1330270788_thumb.jpg post-20510-0-65284600-1330270796_thumb.jpg post-20510-0-11313400-1330270799_thumb.jpg post-20510-0-64164000-1330270802_thumb.jpg post-20510-0-49463300-1330270806_thumb.jpg post-20510-0-85486800-1330270814_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Raspunsurile in ordine:

 

rebelkid: Farurile de ce au fost schimbate ? De placerea neamtului.

Cum nu esti cumparator, ci doar un bagator in seama, nu ai sa vezi VIN-ul masinii. Nu cred ca exista vreo lege care ma obliga sa dau cuiva VIN-ul pe un forum.

 

Viper05: Data fabricatiei este 05/1995, data primei inmatriculari in Germania este 03/1996. Am dat copy-paste in graba din vechiul anunt.

PS: crezi ca topicul asta nu se v-a inchide? Invata in ce imprejurari se scrie "va" legat si dezlegat si apoi mai vorbim.

 

Adriano_10: Farurile arata ciudat in poze, dar in realitate este o mare diferenta. Nu accept schimburi, incerc sa eliberez curtea.

Edited by M-Racing
Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama ce eroare grava... De-asta un cumparator se va orienta catre altceva, pentru diferenta de 8 luni in care masina a stat in show-room. A mancat-o rugina, iar neamtul a luat-o coapta, saracul

 

Pana la urma nu am inteles un lucru: esti interesat de masina sau doar te bagi si tu in seama?

Edited by M-Racing
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau, dar daca erai interesat, sunai la telefon, nu te dadeai in spectacol pe forum. Asa cum E34 pe care l-am avut la vanzare a ajuns pe maini bune, la fel vreau sa ajunga si acest E36: la un posesor care sa aibe grija de el, nu la vreun carcotas. Acestea fiind spuse, imi rezerv dreptul de a-mi alege clientela.

 

Referitor la VIN, citeste in primul reply ce am scris referitor la VIN.

Link to comment
Share on other sites

Ti s-a mai inchis un topic similar aici:

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/113456-vand-bmw-320i-cabrio-e36/page__st__40

 

Daca in perioada in care anuntul este inchis pentru nerespectarea regulamentului userul posteaza un alt anunt similar, ambele anunturi vor fi sterse fara avertisment si nu va mai fi permis un alt anunt similar.

Cu aceasta ocazie ai si o suspendare de 10 zile, sa ai timp sa aprofundezi regulile forumului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.