Jump to content

Vand/Schimb BMW 320D E46 2004


MociornitaCosmin

Recommended Posts

PRET NOU: 7000 EURO

DSC

STEPTRONIC

SCAUNE SPORT INCALZITE - REGLAJ ELECTRIC LOMBAR

SENZOR LUMINI-PLOAIE

CLIMA - PARBRIZ INCALZIT

PILOT AUTOMAT

OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE

NAVIGATIE BUSINESS cu BLUETOOTH si HI-FI AUDIO SYSTEM

CAR KIT OEM NOKIA 6230i

VOLAN PIELE REGLABIL MULTIFUNCTIONAL

COTIERA FATA-SPATE

XENON OEM - SPALATOARE FARURI - PROIECTOARE

CARLIG DETASABIL OEM

BMW SKI SAC - BANCHETA SPATE RABATABILA

FABRICATIE 05/05/2004 - INMATRICULATA RO 12/2007 - ITP 10/2013

PROPRIETAR - CERTIFICAT FISCAL

2 CHEI

JANTE 17" RIAL FLAIR

TAXA ACHITATA

ACCEPT ORICE TEST AUTORIZAT

ACCEPT UNELE VARIANTE LA 9000 EURO

Link to comment
Share on other sites

Cum vine asta 7000 la vanzare si 9000 la schimb? Ii creste valoarea la schimb sau cum? Acum cateva zile mi-ai propus si mie un schimb, in viziunea ta, schimb pe schimb...

M-am gandit la oferta ta si am putea face schimbul daca mai plusezi vreo 4000. Si sunt finut ca nu mi-am crescut valoarea masinii in cazul unui schimb cum faci tu.

Si apropo 10% mai ieftin nu e 7000 la cat ai scazut-o tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Saptamana viitoare, miercuri cred, am sa incerc sa vin la Ploiesti. Daca ai cumva drum la Bucuresti saptamana ce vine, anunta-ma ca sa nu fac eu drumul inutil: 0765.211.966 Ionut

Ma intereseaza masina, dar este vorba si de buget. Daca imi poti face o oferta pe care sa nu o pot refuza, miercuri facem actele.

 

Sa nu ma intelegi gresit, masina daca este in conditii tehnice si mecanice ok, merita banii ceruti de tine.

Link to comment
Share on other sites

Am inteles. Multa bafta in continuare. La pretul tau FIX nu imi ramane decat sa mai caut sau sa ma reorientez spre ceva mai nou ca an.

Oferta mea ferma este de 6500 euro. Nu o lua ca pe un afront, dar atat sunt dispus sa platesc pentru modelul acesta de masina. Am avut una la fel pe care am cumparat-o cu 11300 si dupa exact un an am vandut-o cu 8000 in conditiile in care mai investisem 1500.

Ai datele mele, in caz ca te mai gandesti astept un semn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.