Jump to content

schimb bmw x5 ,e 53,2006 cu bmw x3 2,0l


Recommended Posts

Nu nu , decat daca o cumperi , mai era ala care vroia 6k pe un e36 cabrio si nu dadea seria decat daca o cumparai.

 

 

P.S. Pune domne niste poze si da un istoric al masinii , sau iti bati joc de noi ?

Edited by rebelkid
Link to comment
Share on other sites

cine este interesat vine o vede ,vad si eu ce oferta are si el si sunt sigur ca ne intelegem daca imi place si mie masina ,ca de a mea nu va avea ce sa comenteze. daca nu esti interesat te rog nu mai raspunde.nu am timp sa raspund la toate aberatiile tale.cu stima aurel
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Aurele, toate raspunsurile tale sunt in bataie de joc, de altfel in acceasi nota in care a fost facut si topicul.

 

Regulamentul prevede in mod obligatoriu sa fie completate anumite informatii, pe care tu nu le pui la dispozitie din rea vointa, ca alt motiv nu vad.

 

Nu mai vorbesc de obraznicie, insa cine sunt eu sa iti fac educatie, daca in 7 ani acasa nu s-a prins nimic de tine.

 

N-ai decat sa postezi pe autovit, doar 3 euro te costa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cred ca ar fi indicat ca cei care nu au peste 50-100 de posturi,dar nu "pe margine",sa nu poata posta chestii de genul asta.ca numai anunt nu ii pot spune.asa vine tot omul,in bataie de joc arunca 3 cuvinte pe aici din care unul full si gata.si nu dau domne explicatii ca nu suntem interesat.parca aici suntem la targ...in primul rand este forum si apoi are si un rol de bazar.
Link to comment
Share on other sites

cred ca ar fi indicat ca cei care nu au peste 50-100 de posturi,dar nu "pe margine",sa nu poata posta chestii de genul asta.ca numai anunt nu ii pot spune.asa vine tot omul,in bataie de joc arunca 3 cuvinte pe aici din care unul full si gata.si nu dau domne explicatii ca nu suntem interesat.parca aici suntem la targ...in primul rand este forum si apoi are si un rol de bazar.

+1

Asa e si pe alte forum-uri , nu posteaza oricine , orice...dar nici comentarii nu prea sunt permise(aici e reversul medaliei).

Link to comment
Share on other sites

Aurele, toate raspunsurile tale sunt in bataie de joc, de altfel in acceasi nota in care a fost facut si topicul.

 

Regulamentul prevede in mod obligatoriu sa fie completate anumite informatii, pe care tu nu le pui la dispozitie din rea vointa, ca alt motiv nu vad.

 

Nu mai vorbesc de obraznicie, insa cine sunt eu sa iti fac educatie, daca in 7 ani acasa nu s-a prins nimic de tine.

 

N-ai decat sa postezi pe autovit, doar 3 euro te costa.

Corect!

Daca ai de gand ca topicul sa-ti fie deschis, trimiti un PM unui moderator cu toate datele despre masina, eventual si VIN-ul daca ti-a fost cerut si topicul va fi redeschis, altfel n-ai decat sa-ti pui completul anunt pe alte site-uri de tip autovit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.