Jump to content

Cumpar Bmw


topala

Recommended Posts

va salut, sunt nou venit pe forum si asi vea sa achizitionez o masina bmw intre ani 1999-2002 cu motor intre 1.8 si 2.0 inmatriculata... daca este cineva de acord sa va dau bani in 2 rate.. am 3500 akm si restu in 1-2 luni cu procura la notar .. ma intereseaza o masina in jur de 4500 euro sau dk aveti ceva sa imi placa si sa fie bun incerc sa fac rost banu jos..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

va salut, sunt nou venit pe forum si asi vea sa achizitionez o masina bmw intre ani 1999-2002 cu motor intre 1.8 si 2.0 inmatriculata... daca este cineva de acord sa va dau bani in 2 rate.. am 3500 akm si restu in 1-2 luni cu procura la notar .. ma intereseaza o masina in jur de 4500 euro sau dk aveti ceva sa imi placa si sa fie bun incerc sa fac rost banu jos..

 

Te intereseaza asa ceva? http://www.bmwclub.ro/forums/topic/118998-bmw-318is-packet-mindividual/page__p__1747011#entry1747011

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

va salut, sunt nou venit pe forum si asi vea sa achizitionez o masina bmw intre ani 1999-2002 cu motor intre 1.8 si 2.0 inmatriculata... daca este cineva de acord sa va dau bani in 2 rate.. am 3500 akm si restu in 1-2 luni cu procura la notar .. ma intereseaza o masina in jur de 4500 euro sau dk aveti ceva sa imi placa si sa fie bun incerc sa fac rost banu jos..

[/qsal

 

salut ofer un touring ieftin , foarte frumos si ingrijit 3.500 E cash an 2000.luna 08 . 1.8 benzina ,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.