Jump to content

Vand E46


krysttall

Recommended Posts

BMW 318 benzina - 143 CP - 5 trepte - 5 chei - 2002

 

Volan sport piele - multifunctinal, pilot automat, CD, clima, scaune incalzite, perdeluta luneta electrica, geamuri electrice fata, cotiera, senzori parcare spate, jante aliaj originale BMW, carlig remorcare detasabil manual

 

Masina a intrat in tara pe data de 23.05.2012 - primul proprietar Germania

 

Carte service cu interventiile in reprezentanta, km reali verificabili conform VIN : WBAAY71040CJ68319

 

5300 EUR - Pret negociabil (taxa inmatriculare: 690 eur)

post-30549-0-39031800-1338119150_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

231000 km are pe bord acum... media e cam de 23000 km/an ...ceea ce zic ca pt un benzinar la anii astia e bine .... toate reviziile au fost facute la reprezentanta.... iar media intervalele de timp cam asa e la 10 luni ....

 

e si pe autovit cu mai multe poze din interior...... m-am uitat si la altele dar cand le vad pe la 150k sau 130k tot de vreo 10 ani ..nu stiu cum naiba ca mie imi da cu "virgula" ... si cu multe semne de intrebare cu privire la veridicitatea lor ....

Edited by krysttall
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina. Cati km are?

De curiozitate te intreb: ai accepta schimb cu Renault Clio Symbol 2003 50.000km 1.4 benzina + diferenta?

 

 

231000 km are pe bord acum... media e cam de 23000 km/an ...ceea ce zic ca pt un benzinar la anii astia e bine .... toate reviziile au fost facute la reprezentanta.... iar media intervalele de timp cam asa e la 10 luni ....

 

e si pe autovit cu mai multe poze din interior...... m-am uitat si la altele dar cand le vad pe la 150k sau 130k tot de vreo 10 ani ..nu stiu cum naiba ca mie imi da cu "virgula" ... si cu multe semne de intrebare cu privire la veridicitatea lor ....

Raspunde-mi si mie la cea de-a doua intrebare daca se poate....

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza schimb, am un e46 316i din 99, adusa din Germania de 3 ani, utilizata doar de mine, momentan are 245 000 km. In principiu, cam ce diferenta doresti?

 

 

trimite-mi niste poze cu bmw tau pe adresa de mail : gesicomprod56@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

up

 

mii de scuze pt cei carora nu le-am raspuns la mail ...dar am avut ceva probleme si nu am mai intrat...de acum voi fi mai des on-line....

 

multumesc pt intelegere...

Edited by krysttall
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Te intereseaza un schimb cu un ford mondeo diesel, motor 2000cmc tddi, 116cp, inmatriculat RO, an 2001 si o eventuala diferenta din partea mea?

Fordul are ca dotari climatronic, 4 geamuri electrice, oglinzi el, lumini pod pedalier, cd player, jante magneziu ford 16", proiectoare ceata, 6 airbag-uri.

Astept un raspuns, multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.