Jump to content

VAND E46 330I M-PACKET


AR-79-DOC

Recommended Posts

asa o fi cum zici tu...desi ma indoiesc ca ai montat un N46b20a cu care masina chiar a functionat, e mai multa bataie de cap si cheltuiala pentru niste beneficii minore, dupa parerea mea, oricum ar fi fost, in momentul de fata tot ilegal este :thumbsup: . Dar e problema ta si a celui ce va cumpara, ideea era sa nu faci public acest aspect, detaliile astea le-ai fi putut discuta in privat cu cine era interesat sa o cumpere, pe cine il retine un impozit de 20mil oricum nu are bani de benzina, deci piata e cam aceeasi cu sau fara acea modificare riscanta in CIV!

 

Bafta la vanzare, masina e frumoasa si merita un proprietar care sa aiba grija cel putin pe jumatate cat ai avut tu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bafta la vanzare.

 

Asta e o LABA trista.

Amice... omu are de vanzare o masina.. ca ti-o faci tu trista sau nu, nu intereseaza pe nimeni. Din pacate, pe fiecare forum se gasesc`intelijenti` si baga tori de seama ca tine sa comenteze fara nici un rost, total pe langa.

Daca te tine buzunarul si vrei sa o cumperi, ceri mai multe detalii\poze s.a.m.d iar daca nu, te abtii de la comentarii de genu`, nu scrii doar sa te afli in treaba, sa te faci remarcat. Tristule!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

toate consumabilele schimbate( ulei, filtre, placute frana, lichid frana, rulment cardan)nu bate absolut nimic pe ea, foarte intretinuta

 

S-au schimbat placutele ATE fata / spate, lichid frana, filtre, ulei, piesa cu tepi, toba finala sport. Merge perfect, nu are absolut nici o bataie la directie. 8300 neg.

 

De ce ai schimbat asa de repede placutele si lichidul de frana?

Link to comment
Share on other sites

De ce ai schimbat asa de repede placutele si lichidul de frana?

Te intereseaza masina? Sau intrebi asa de plictiseala? Anul asta nu stiu daca am facut 1000km, si nu am schimbat de 2 ori placutele si ulei-u stai linistit. Eu de obicei la 10000 , sau anual schimb uleiul si filtrele.

Link to comment
Share on other sites

Da, sunt in cautare de o masina, as prefera un E90 fiind model mai nou dar ma atrage si un E46 ceva mai sport cum e modelul tau sau a lui 525RCI. Sunt fost posesor de E46, inca mai stau pe ganduri.

 

Eram curios care e explicatia referitoare la faptul ca acum si in iulie ai postat ca au fost schimbate placutele si lichidul de frana.

Link to comment
Share on other sites

Da, sunt in cautare de o masina, as prefera un E90 fiind model mai nou dar ma atrage si un E46 ceva mai sport cum e modelul tau sau a lui 525RCI. Sunt fost posesor de E46, inca mai stau pe ganduri.

 

Eram curios care e explicatia referitoare la faptul ca acum si in iulie ai postat ca au fost schimbate placutele si lichidul de frana.

Mda, pai consumabilele au fost schimbate prin iunie cred , dar de atunci nu am umblat cu ea, sta in garaj cu prelata pe ea. O mai scot cateodata duminica de mai dau o tura cu ea, ii mai dau un jet si o bag inapoi in garaj. M-am obisnuit cu 5-u, e34-le si cu ala umblu non stop, iar e46-le vreu sa-l dau tocmai pt a-mi lua tot un 5 , dar e39. Am planuri de sporire a familiei, plus ca m-am obisnuit cu 5-u si mi se pare acum mic 3-u.

Edited by AR-79-DOC
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Iese vin bun? :drinks:

 

Daca plantezi vie, da :thumbsup:

E o zona foarte misto, pe coasta. In spate padurea iar in taluzele sint pietruite, jos parau si plopi insirati.

Plus ca te faci vecin cu niste baieti super de la finante si cu niste vanatori jos palaria.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
masina este prea tare...mai ales motorul...dupa parerea mea isi merita fiecare banut...nu se vinde din cauza motorului , de fapt din cauza impozitului si al consumului...toata lumea fuge acum de motoare mai mari de 2000cmc...eu incerc sa o dau pe a mea de 3 luni si nimic, si am 2.5diesel...asta este , mai bine o pastrezi...daca mi-as permite sa intretin un motor de 3000cmc nu as sta pe ganduri iar faza cu e60 si e90 , no comment...bafta la vanzare
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.