Jump to content

Vand Pompa de Injectie 318d


Calin SL

Recommended Posts

...ce AGARici am fost !!

ai dreptate,am uitat sa trec pretul !!

 

AGARICI oricum esti ca ai vandut piese stricate si ai zis ca sunt bune, ca sa nu mai spun ce prostii l ai mintit pe cumparator. fraier am fost eu ca te am recomandat pentru piesele respective, insa nu se va mai intampla.

 

nu ca ar avea vreo relevanta aici unde toata lumea arde pe toata lumea........

 

PS: mai ai si lipsa de bun simt pe deasupra si te dai cocos :shifty:

 

:)) taxa de smecher ... :goodjob:

 

pai ai tu vreo chitanta pe care sa scrie altceva? nu cred.....

Link to comment
Share on other sites

fraier am fost eu ca te am recomandat pentru piesele respective, insa nu se va mai intampla.

 

fraier e putin zis ,ai fost de-a dreptu' prost :blush: daca ai recomandat pe cineva pe care nu cunosti.Ce sa mai...v-am ars,v-am fraierit ,ati inghitit-o cu tot cu carlig :Devil:

Rekomand mai multa atentie pe viitor , AGARicilor.

Link to comment
Share on other sites

fraier e putin zis ,ai fost de-a dreptu' prost :blush: daca ai recomandat pe cineva pe care nu cunosti.Ce sa mai...v-am ars,v-am fraierit ,ati inghitit-o cu tot cu carlig :Devil:

Rekomand mai multa atentie pe viitor , AGARicilor.

 

 

prostul pana nu-i fudul, parca nu e prost destul !

 

PS: stai linistit ca nu m ai ars pe mine ca eu veneam si ti dadeam un bobarnac , asa de complezenta!

Edited by MariusAgar
Link to comment
Share on other sites

subtirel mai esti Ceac Noris

 

nu va luati dupa mincinosu asta ,niciodata nu am vandut piese stricate la nimeni.Daca era asa,din miile de piese vandute se stia demult,reclama cineva pana acuma din sutele de colegi la care le-am vandut piese

minciunica asta nici macar locatia la profil nu si-a completat-o,asa cum cere regulamentul forumului,cine stie clona carui Vanzator/Dezmembrator o fi...(Concurenta joaca murdar,recurge la trucuri ieftine) :good:

 

Ontopic:

Anunt Valabil !!! pompa se da cu proba

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

subtirel mai esti Ceac Noris

 

nu va luati dupa mincinosu asta ,niciodata nu am vandut piese stricate la nimeni.Daca era asa,din miile de piese vandute se stia demult,reclama cineva pana acuma din sutele de colegi la care le-am vandut piese

minciunica asta nici macar locatia la profil nu si-a completat-o,asa cum cere regulamentul forumului,cine stie clona carui Vanzator/Dezmembrator o fi...(Concurenta joaca murdar,recurge la trucuri ieftine) :good:

 

Ontopic:

Anunt Valabil !!! pompa se da cu proba

 

eu nu vad locatia ta......sau poate sunt eu chior!

 

nu ai vandut tu niste senzori de autoleveling si l ai mintit pe cumparator ca trebuiesc codati din tester? ca mai apoi sa nu mai raspunzi la telefon cand am vrut sa te intrebam cum se face acel coding si cu ce tester? sau era altul care se numea Calin SL ?

 

ai un limbaj de sant/mahala/colonie/targ Vitan si te mai dai mare scula pe bascula. e plin netul de voi! puteai sa vorbesti frumos sau sa faci o gluma nevinovata insa ai tinut tu cu tot dinadinsul sa te dai in stamba! figurile astea tin pana iti inmoaie unu oasele si/sau grasimea ca apoi sa vezi cum iti recupereti tu cei 7 ani de acasa pierduti in Tibet!

 

 

cu asta am incheiat conversatia cu tine! bafta!

Edited by MariusAgar
Link to comment
Share on other sites

nu ai vandut tu niste senzori de autoleveling si l ai mintit pe cumparator ca trebuiesc codati din tester? ca mai apoi sa nu mai raspunzi la telefon cand am vrut sa te intrebam cum se face acel coding si cu ce tester?

bai baiatule te-ai facut de rahat

chiar asa se si procedeaza nu am mintit cu nimic

ia vezi aici ce scrie Calin78 de la Arad

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/56616-diy-instalare-senzori-autolevelling-bmw-e46/page__p__711590#entry711590

"revin cu niste informatii. Prima data nu a functionat sistemul din cauza ca:

-Lcm-ul si senzorii leveling de pe brate nu proveneau de pe aceeasi masina si nu erau codate impreuna. Se pot monta si senzori si Lcm de pe masini diferite dar atunci trebuie recodat Lcm-ul."

 

 

mi-ai platit piesa,ti-am livrat piesa in stare perfecta,verificata pe masina donatoare nu ma obliga nimeni sa-ti raspund tie la telefon ca sa-ti dau consultanta telefonica cum si cu ce se face codarea !!!

eu sunt de vina ca tu esti tahui si nu stii cu ce se mananca astea ??

nu consultanta telefonica facea obiectul tranzactiei...sau poate vroiai sa vin sa ti le si montez pe masina ? esti ridicol

meriti un ban pe forumu asta,da pt tine nu-i problema,ca acuma m-am prins clona cui esti :blush: ,exact cum spuneam mai sus ,clona ta vinde piese de BMW si aici si pe 4t.

ptiu,piei satano !! :Devil:

Edited by Calin SL
Link to comment
Share on other sites

repet, nu m ai ars cu nimic, nu te mai umfla atata in pene!

 

unul din senzorii trimisi de tine dadea eroare ca fiind defect iar pe testul din DIS nu indica nici o variatie de tensiune atunci cand masina era ridicata si coborata -> senzor defect

 

probabil ca nu ai codat un modul in viata ta si nu stii despre ce vorbesti, dar stii sa copiezi ca papagalul de la altii

 

am inlocuit senzorul cu unul de e39 si a mers direct fara nici un coding la modulul de lumini

 

 

faptul ca nu ai mai vrut sa raspunzi la telefon dupa ce ti s-a comunicat ca piesa vanduta de tine e defecta denonta chiar seriozitatea ta ca si comerciant!

 

limbajul folosit aici pe topic si iesirile scot in evidenta caracterul pe care l ai si lipsa de educatie!

 

per total un om de 2 lei!

 

 

end of story

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.